#مهسا_امینی

سازندگان بازی Battlefield 2042 راه حل را در نظر سنجی می‌بینند

نظرسنجی، آخرین راه نجات

سازندگان بازی Battlefield 2042 راه حل را در نظر سنجی می‌بینند سینا نظافت ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
سازندگان بازی battlefield 2042

سازندگان بازی Battlefield 2042 طی یک نظرسنجی از کاربران در رابطه با آینده‌ی این بازی پرسیدند.

مدتی است که تعداد بازیکنان Battlefield 2042 به شدت کاهش یافته (یا پیدا کرده)، در حالی که سازندگان ضمن تمرکز روی عنوان بعدی در این سری،‌ هنوز بازی شکست خورده خود را فراموش نکرده‌اند. به همین منظور نیز اقداماتی برای بهتر شدن آن در دست کار قرار گرفته و تیم سازنده هنوز هم روی بهبود کیفی BF 2042 کار می‌کنند.

طی یک نظر سنجی رسمی که توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts) صورت گرفت، از کاربران در رابطه با ویژگی‌هایی که پتانسیل اضافه شدن به بازی را دارند سوالاتی پرسیده شد. شش ماه پیش وقتی Battlefield 2042 عرضه شد، عده‌ی کمی اوضاع کنونی آن را پیش‌بینی کرده بودند؛ بر اساس اطلاعات منتشر شده با وجود تلاش بسیار سازندگان بازی Battlefield 2042 برای بهبود آن، تعداد بازیکنان این عنوان به شدت کاهش یافته است؛ در حالی که الکترونیک آرتس و استودیو دایس (DICE) در حال کار بر روی آینده این مجموعه هستند، اما عنوان فعلی خود را به حال خود رها نکرده‌اند، و برای بهبود آن دست به دامان کاربران شدند!

بر اساس گفته افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، چند نوع مختلف از سوالات وجود دارد. در این سوالات چند ایده بسیار جذاب وجود دارد که سرورهای خصوصی یکی از بهترین آنهاست؛ از کاربران پرسیده‌اند که علاقه مند به استفاده از سرورهای اجاره‌ای هستند؟ با کمک این سرور‌ها می‌توان با پینگ پایین‌تری به تجربه بازی پرداخت. سازندگان بازی Battlefield 2042 قبلا به امکان بازگشت سرورهای اجاره‌ای اشاره کرده بودند.

سوال دوم در رابطه با رویکردی کاملا جدید، در رابط کاربری حالت ویرایش بازی بوده است؛ ایده این است که یک حالت ویرایش فضایی به آن اضافه کنند که به بازیکنان اجازه ایجاد تغییرات، در انواع عناصر مختلف بازی را می‌دهد. این نظرسنجی حتی احتمال جابه‌جایی دیوار‌ها، اجسام بزرگ و قطعاتی از قطار را بالا برده است. استودیو دایس از کاربران پرسیده که بیشتر دوست دارند شاهد کدام یک از این تغییرات در بازی باشند، احتمالا استودیو سازنده فقط می‌تواند بعضی از این تغییرات را اعمال کند.

اما سوال سوم چندان دلگرم کننده نبود. در این بخش خبر‌هایی از پایان عرضه شدن محتوا از نسخه‌های قبلی این مجموعه به گوش می‌رسید. در این نظرسنجی صرفا شاهد یک سری تغییرات در بازی هستیم و خبری از اضافه شدن محتوای جدیدی به آن نیست، که خب تا حدودی باعث ناامیدی طرفداران شد.

آینده‌ی Battlefield 2042 همچنان مبهم است و باید منتظر تصمیمات الکترونیک آرتس باشیم؛ گزارشاتی مبنی بر تمرکز توسعه دهندگان بر پروژه‌های بعدی مجموعه Battlefield به دست رسیده‌، و سرنوشت محتوا‌هایی که به صورت جداگانه برای نسخه آلتیمیت به فروش رسیده‌اند و قرار بوده که پس از انتشار بازی عرضه شوند، هنوز هم نامعلوم مانده است. شرکت الکترونیک آرتس در چند سال اخیر نشان داده که تصمیم دارد مدت زمان پشتیبانی از بازی‌هایش را کاهش دهد، اما بازی Battlefield 2042 عنوان بزرگی است و اتمام پشتیبانی از آن به این زودی می‌تواند تاثیرات بدی بر روی آینده این مجموعه بگذارد.

Battlefield 2042 در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 ،ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس – اس در دسترس قرار دارد. شما آینده این مجموعه را چطور می‌بینید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا