#مهسا_امینی

الکترونیک آرتس قصد دارد تا حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 را حذف کند!

کاهش ۱۲۸ نفر به ۶۴ نفر

الکترونیک آرتس قصد دارد تا حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 را حذف کند! سینا نظافت ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042

با تصمیم الکترونیک آرتس (Electronic Arts) حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 حذف و حالت ۶۴ نفره جایگزین آن خواهد شد.

شرکت الکترونیک آرتس طی بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی خود منتشر کرده، تصمیم بر حذف حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 از کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی گرفته است. به نظر می‌رسد بازیکنان به علت هرج و مرج و شلوغی بیش از حد نقشه، چندان علاقه ای به این حالت بازی ندارند؛ بنابراین الکترونیک آرتس تصمیم به اعمال تغییراتی در آن گرفته است.

این کمپانی اعلام کرده که حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 در رایانه‌های شخصی، پلی‌ استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس به ۶۴ نفر کاهش می‌یابد. این تغییر همراه با بروزرسانی 4.1 که در ۱۹ می ( ۲۹ اردیبهشت) منتشر می‌شود، اعمال خواهد شد.

با این حساب به نظر می‌رسد ۱۲۸ نفر برای نقشه‌ای با این وسعت زیاد باشد. تعداد بازیکنان این حالت از بازی، به دلیل عدم توانایی آن‌ها برای همکاری در کار‌های گروهی، کاهش پیدا کرده و الکترونیک آرتس شدت بالای درگیری‌ها و تراکم بالای بازیکنان را مقصر اصلی این مشکل می‌داند.

گروه‌‌ها در حالت ۶۴ نفری، تعامل بهتری با هم‌تیمی‌های خود دارند، تا بتوانند اهداف خود را مشخص کنند، به دشمنان شلیک کنند، جایی برای پنهان شدن پیدا کرده و حتی فرصتی برای اضافه کردن صدا خفه کن به سلاح خود را داشته باشند. الکترونیک آرتس معتقد است با این تغییر شور و هیجان از دست رفته بازی برمی‌گردد و دوباره شاهد لحظات زیبای همکاری‌های گروهی خواهیم بود، و صد البته تاثیرات این تغییر را بر بازی زیر نظر می‌گیرد تا بتواند هرچه بیشتر شرایط بازی را بهبود ببخشد.

البته تغییرات دیگری هم با بروزرسانی مذکور به بازی اضافه خواهند شد، شامل متعادل سازی اسلحه‌ها با بهبود لگد آن‌ها و تغییراتی در نیرو‌های ویژه بازی؛ به طور مثال Angel دیگر نمی‌تواند صفحات زرهی را در کیف خود حمل کند، یا زمان آماده شدن سیستم سنگرسازی Irish از ۲۵ ثانیه به ۲۰ ثانیه کاهش یافته است.

عنوان BF 2042 شرایط خوبی ندارد و خیلی از قابلیت‌ها مانند چت صوتی خیلی دیر به آن اضافه شدند. الکترونیک آرتس البته مقصر ناکامی خود را عرضه شدن همزمان بخش آنلاین بازی Halo Infinite با عنوان شکست خورده خود می‌داند.

نظر شما در مورد این تغییر در BF 2042 چیست؟ ترجیح شما نقشه‌های شلوغ و پر هرج و مرج در حالت ۱۲۸ نفره بازی Battlefield 2042 است یا نقشه‌های خلوت‌تر که در آن‌ها همکاری در تیم‌ها بیشتر خواهد بود؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا