برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کدامیک از نقشه‌های قدیمی به Battlefield 2042 بازمی‌گردند؟

خبر خوش برای طرفداران کهنه‌کار بتلفیلد!

کدامیک از نقشه‌های قدیمی به Battlefield 2042 بازمی‌گردند؟ ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
نقشه‌های بازی Battlefield 2042

اخیرا یکی از اینسایدرهای شناخته‌شده‌ی صنعت ویدیو گیم نام تعدادی از نقشه‌های محبوب عناوین قدیمی که قرار است به بازی Battlefield 2042 برگردند را فاش کرد.

تام هندرسون که در ماه‌های اخیر یکی از مورد اعتمادترین اینسایدرهای بازی Battlefield 2042 بوده است، جزئیات جدیدی از نقشه‌های محبوبی که قرار است این نسخه ظاهر شوند منتشر کرد. گفته می‌شود که این نقشه‌ها که تعدادشان به ۶ عدد می‌رسد، در واقع در یکی از مودهای بازی وجود دارد که DICE هنوز به طور کامل از آن رونمایی نکرده است. 

هندرسون پیش‌تر هم در مورد این مود و حضور نقشه‌های کلاسیک در آن صحبت کرده بود. او این مود را Battlehub نامیده و بیان کرد که ریمستر نقشه‎‌های کلاسیک با همان ظرفیت قدیمی ۶۴ نفر ساخته شده‌اند. به گفته‌ی او، نقشه‌هایی که احتمالا به Battlefield 2042 راه پیدا می‌کنند عبارتند از: 

  • Metro (Battlefield 3)
  •  Locker (Battlefield 4)
  •  Wake Island (Battlefield V)
  •  Siege of Shanghai (Battlefield 4)
  •  Arica Harbor (Battlefield: Bad Company 2)
  •  Caspian Borde (Battlefield 3)

نقشه‌های فوق با طراحی جذاب خود همواره از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و دیدن بازگشت آن‌ها مخصوصا برای طرفداران کهنه‌کار خبر خیلی خوبی بود. 

در حال حاضر استودیوی DICE تنها از بازگشت برخی از نقشه‌های محبوب از نسخه‌های پیشین به بتلفیلد ۲۰۴۲ خبر داده است ولی از فاش کردن نام آن‌ها خودداری کرده است. در واقع گفته می‌شود که این مود مرموز کاملا روی بازگشت نقشه‌های محبوب طرفداران از گذشته تمرکز دارد. با وجود دقیق بودن اطلاعات پیشین هندرسون باز هم نباید انتظار داشت که این مورد به طور کامل حقیقت داشته باشد. چرا که ممکن است استودیوی دایس تصمیم متفاوتی اتخاذ کند و به این ترتیب شاهد حضور نقشه‌های متفاوتی در زمان عرضه‌ی این عنوان باشیم.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر سال جاری میلادی مصادف با ۳۰ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments