سریال Batman: Wayne Family Adventures معرفی شد + تصاویر

این اثر از یوتیوب منتشر می‌شود

سریال Batman: Wayne Family Adventures

دی‌سی کامیکس ساعاتی قبل از سریال Batman: Wayne Family Adventures رونمایی کرد که بر اساس کمیکی به همین نام ساخته شده است.

وبتون (Webtoon)، به کمیک بوک‌های دیجیتالی‌ای گفته می‌شود که در کره جنوبی ریشه دارند. وبتون در ابتدا فقط در این کشور شناخته شده بود اما همزمان با افزایش محبوبیت مانهوا، این نوع کمیک بوک هم طرفداران خود را در آنسوی مرزها پیدا کرد. در صورتی که نمی‌دانید، مانهوا به مانگا شبیه است، با این تفاوت که به کره جنوبی تعلق دارد.

پس از اینکه وبتون توانست طرفداران خود را در سراسر جهان پیدا کرده و به مدیومی مشهور تبدیل شود، دی‌سی کامیکس تصمیم گرفت به فعالیت در آن بپردازد. یکی از محصولات دی‌سی در این مدیوم Wayne Family Adventures نام داشته و به جنبه‌ای از بروس وین می‌پردازد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اقتباس‌های این شخصیت معمولا به اقدامان قهرمانانه‌اش می‌پردازند اما وبتون مزبور چالش‌های او به عنوان یک پدر را به تصویر می‌کشد. به هر حال، کنترل نوجوانانی از جمله دیک گریسون، جیسون تاد و تیم دریک زیر یک سقف کار ساده‌ای نیست.

در حالی که مدت زیادی از انتشار کمیک بوکش نمی‌گذرد، دی‌سی کامیکس سریال Batman: Wayne Family Adventures را معرفی کرده است. این اثر را نمی‌توان یک محصول رسمی دانست زیرا شرکت Ismahawk وظیفه تولیدش را بر عهده دارد. با این حال، شرکت دی‌سی به آن‌ها اجازه استفاده از وبتون Wayne Family Adventures به عنوان یک منبع اقتباس را داده است. Ismahawk در سال ۲۰۱۲ میلادی تاسیس شد و طی یک دهه اخیر تمرکز خود را روی ساخت فیلم‌های غیررسمی مانند دردویل و اساسینز کرید قرار داده است. در ادامه می‌توانید تصاویر سریال را مشاهده کنید:

از بازیگران حاضر در سریال Batman: Wayne Family Adventures می‌توان به جاناتان بنتلی (Jonathan Bentley) در نقش بروس وین، لیزا فویلس (Lisa Foiles) در نقش باربارا گوردون، تیم نف (Tim Neff) در نقش جیسون تاد، پیتر سودارسو (Peter Sudarso) در نقش تیم دریک، کارتر راک وود (Carter Rockwood) در نقش دیمن وین و مارکوس وایس (Marcus Weiss) در نقش آلفرد پنی ورث اشاره کرد.

Batman: Wayne Family Adventures یک مینی سریال سه قسمتی بوده و اولین قسمتش در ماه جاری میلادی در کانال یوتیوب Ismahawk قرار می‌گیرد. همچنین بد نیست بدانید نخستین تریلر رسمی آن در تاریخ ۱۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ اکتبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا