بازی Batman: The Telltale Series میزبان بسته‌ی الحاقی جدیدی می‌شود

نسخه باز‌سازی شده بازی نیز در راه است؟

بسته‌ی الحاقی Shadows Mode بازی Batman: The Telltale Series

طبق اطلاعات لو رفته در وب‌سایت رسمی استودیوی «اتلون گیمز»، ظاهرا شرکت تل‌تیل گیمز به دنبال انتشار بسته‌ی الحاقی Shadows Mode بازی Batman: The Telltale Series است.

تقریبا یک سال پیش بود که شرکت تل‌تیل گیمز (Telltale Games) به طور ناگهانی با بحران مالی روبه‌رو شد و در نهایت رسما اعلام ورشکستگی کرد. این موضوع باعث شد تا پروسه‌ی تولید بازی‌های جدید و همچنین ساخت بسته‌های الحاقی برای عناوین قبلی به کلی متوقف شود و تا حدودی با آثار مقلب به The Telltale Series خداحافظی کنیم. طولی نکشید که شرکت ال‌سی‌جی انترتینمنت (LCG Entertainment) با خرید حق ساخت و نشر بازی‌های تل‌تیل گیمز، روح تازه‌ای در این شرکت دمید و در حال حاضر سازندگان با همکاری سایر استودیوی‌های بازی سازی، فرآیند توسعه‌ی عناوین جدید را دوباره آغاز کرده‌اند.

در این میان، شواهد امر گویای این موضوع است که تل‌تیل گیمز هم‌اکنون با کمک استودیوی اتلون گیمز (Athlon Games) روی ساخت نسخه‌ی بهبود یافته و نوآر بازی Batman: The Telltale Series فعالیت می‌کند. ماجرا از این قرار است که اتلون گیمز ساعاتی پیش در وب‌سایت رسمی خود بدون هیچ سر و صدایی از انتشار نسخه‌ی Shadows Edition بازی خبر داد و سپس بنا به دلایل نامشخصی، اقدام به حذف این بیانیه کرد. با این حال، بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید بازی بتمن، The Telltale Batman Shadows Edition نام دارد که جدا از ارتقای کیفیت و گرافیک بصری بازی اصلی، شامل یک بسته‌ی الحاقی جدید تحت عنوان Shadows Mode خواهد بود.

در حالی که هنوز تاریخ انتشار این نسخه اعلام نشده و جزئیاتی از محتوای بسته‌ی الحاقی جدید آن نیز در دست نیست، اما قیمت بازی و پلتفرم‌های مقصد آن لو رفته است. با استناد به ادعای استودیوی اتلون گیمز، نسخه‌ی Shadows Edition همراه با DLC جدید با قیمت 29.99 دلار به فروش خواهد رسید. در طرف دیگر، چنانچه صاحب نسخه‌ی اصلی بازی باشید، برای ارتقای آن به نسخه‌ی بهبود یافته و دسترسی به محتوای این بسته‌ی الحاقی، صرفا باید 4.99 دلار هزینه کنید. همچنین، این عنوان برای عرضه روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوئیچ برنامه ریزی شده و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن نیز در هر دو شبکه‌ی اپیک گیمز و استیم منتشر خواهد شد.

افزون بر این، چندی پیش آقای جیمی اوتیلی (Jamie Ottilie)، رئیس ارشد تل‌تیل گیمز، طی کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد که این شرکت با همکاری استودیوی اتلون گیمز بازی‌های جدید و نسبتا زیادی را راهی بازار می‌کند که در آینده اطلاعات تکمیلی‌تری ارائه خواهد شد. او در این‌باره توضیح می‌دهد:

این تنها شروع یک برنامه‌ی بسیار بزرگ و گسترده به منظور افزایش کاتالوگ بازی‌های شرکت تل‌تیل گیمز است. در ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک خواهیم گذاشت.

ساخت و انتشار بسته‌ی الحاقی Shadows Mode بازی Batman: The Telltale Series تنها پروژه‌ی کنونی تل‌تیل گیمز نیست و این شرکت روز گذشته در جریان مراسم گیم اواردز 2019 رسما از بازی The Wolf Among Us 2 رونمایی کرد. این اثر که پیش‌تر طی رویداد SDCC سال 2017 میلادی معرفی شده بود و سپس پروسه‌ی توسعه‌ی آن به خاطر ورشکستگی تل‌تیل گیمز به کلی لغو شد، حال این بار فرآیند ساخت آن با همکاری سازندگان قبلی و استودیوی AdHoc دوباره از سر گرفته شده است. با وجود اینکه بازی هنوز تاریخ دقیق و چه بسا تقریبی برای عرضه ندارد، اما گفته شده که بازیکنان نباید منتظر انتشار آن در سال 2020 میلادی باشند.

نسخه‌ی اصلی بازی Batman: The Telltale Series در حال حاضر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، کاربران گوشی‌های اندروید و iOS نیز می‌توانند از تجربه‌ی این اثر لذت ببرند. در انتهای این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بسته‌ی الحاقی جدید بازی چیست؟ به نظر شما، آیا شرکت تل‌تیل گیمز با انتشار چنین محتوا و بازی‌های جدیدی می‌تواند بار دیگر به دوران اوج خود بازگردد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا