تصاویر Batman: The Long Halloween Part Two شخصیت‌های منفی را نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر Batman: The Long Halloween Part Two

بخش رسانه خانگی وارنر اخیرا تصاویر Batman: The Long Halloween Part Two را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که تعدادی از شخصیت‌های منفی را نشان می‌دهند.

در پی همه‌گیری ویروس کرونا و لغو تمامی مجوزها برای برگزاری رویدادهای حضوری، وارنر تصمیم گرفت یک رویداد تمام آنلاین تحت عنوان DC FanDome راه‌اندازی کند تا بتواند به واسطه آن، مهم‌ترین اخبارش را به اشتراک بگذارد. استودیو آمریکایی در جریان یکی از پنل‌های رویداد که به Superman: Man of Tomorrow تعلق داشت، اعلام کرد اقتباس سینمایی و انیمیشنی Batman: The Long Halloween را در قالب دو قسمت می‌سازد. در ابتدا گمان می‌شد هر دو قسمت در سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس قرار بگیرند اما قسمت اول هم اکنون منتشر شده و قسمت پایانی هم در آستانه عرضه قرار دارد.

داستان Batman: The Long Halloween در شرایطی روایت می‌شود که مدت زیادی از آغاز فعالیت‌های ابرقهرمانانه بروس وین نگذشته و او هنوز نتوانسته به مهارت بالایی دست یابد. در چنین شرایطی، درگیری میان گروه‌های مافیایی فالکونی و مارونی به اوج خود می‌رسد. درگیری گروه‌های مافیایی، تنها چالش بتمن و متحدانش نیست. آن‌ها نه تنها باید اقدامات خرابکارانه ابرشرورهای مختلف مانند جوکر را متوقف کنند، بلکه باید پرده از راز یک قاتل مرموز بردارند؛ قاتلی که تنها در روزهای تعطیل جان قربانی یا قربانی‌هایش را می‌گیرد.

بخش رسانه خانگی وارنر چندی پیش تصاویر Batman: The Long Halloween Part Two را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد که روی شخصیت‌های منفی تمرکز دارند. اولین تصویر پویزن آیوی را نشان می‌دهد که قادر به کنترل گل و گیاهان است که در صحنه پایانی قسمت اول حضور کوتاهی داشت. دومین، سومین و چهارمین تصویر هم به ترتیب مترسک، کارماین فالکونی و جوکر را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

جنسن اکلس (Jensen Ackles) که با ایفای نقش در سریال Supernatural به شهرت و موفقیت بزرگی دست یافت، نقش بروس وین را ایفا می‌کند. از دیگر صداپیشه‌های شناخته‌شده می‌توان جاش دوهامل (Josh Duhamel) را نام برد که به جای هاروی دنت صحبت می‌کند. دوهامل طی سال‌های فعالیت خود در آثار متعددی حضور داشته که برای مثال می‌توان به Transformers: The Last Knight اشاره کرد. نام‌های دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) و تروی بیکر (Troy Baker) هم در تیم صداپیشگی دیده می‌شود. آن‌ها نقش‌های کلندرمن و جوکر را به دوش می‌کشند.

Batman: The Long Halloween Part One اواخر ماه ژوئن در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند تا جایی که در وب سایت Rotten Tomatoes نمره کامل را دریافت کرده است. در انتها، قسمت دوم Batman: The Long Halloween از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۷ جولای) به سینمای خانگی آمده و علاقه‌مندان می‌توانند پای تماشایش بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا