ساخت دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight لغو شد

اطلاعات و تصاویری از بازی کنسل شده لو رفته است

ساخت دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight لغو شد نیکان صبوری ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight

ساخت دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight لغو شد و اطلاعاتی در خصوص داستان، تصاویر هنری و برخی از المان‌های بازی به بیرون درز پیدا کرد.

در حالی که شایعاتی در خصوص توسعه‌ی عنوان‌هایی بر پایه‌ی Suicide Squad و Superman توسط وارنر برادرز گیمز مونترآل (WB Games Montreal) وجود دارد، یک فرد ناشنانس تصاویر و اطلاعاتی در خصوص عنوان لغو شده در خصوص دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight در فضای مجازی منتشر کرد. این اطلاعات شامل داستان، چند تصویر هنری و برخی از المان‌های بازی است.

در بازی لغو شده شما در نقش فرزند بتمن و تالیا الغول، یعنی دیمین وین (Damian Wayne) هستید. این شخصیت بیشتر با شنل، نقاب و لباسی با مارک رابین در دنیای DC Comic شناخته می‌شود. دیمین در محلی ویران شده از شهر Gotham City با موتوری مانند Batbike حضور دارد، چیزی مشابه Batmobile که در بازی Batman: Arkham Knight دیده بودیم. همچنین سازندگان قصد داشتند مانند فرانچایز Middle-Earth از سیستم نمسیس استفاده کنند. اطلاعاتی در خصوص چگونگی ارتباط این بخش با عنوان بتمن وجود ندارد.

همانطور که گفته شد اطلاعات لو رفته با عکس‌هایی همراه است. در تصاویر، شاهد چندی از کاراکتر‌های منفی مانند گوریلا گراد (Gorilla Grodd)، دوچهره (Two-Face) و بِلک مَسک (Black Mask) هستیم. در تصاویر دیگر شخصیت دیک گریسون (Dick Grayson) و ساختمان قدیمی بروس وین (Bruce Wayne)، دیده می‌شود.

به تازگی شایعاتی به وجود آمده که تیم مونترآل در حال کار روی یک بازی بتمن بر پایه خط داستانی Court of Owls است. سال پیش در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، توسعه دهندگان در یک شوخی ساختگی، باعث شد که شایعاتی از ساخت بازی بتمن بر اساس خط داستانی Court of Owls منتشر شود. در این اتفاق اسکات اسنایدر (Scott Snyder)، نویسنده Court of Owls این توییت را باز پخش کرد که به قوت گرفتن شایعات ختم شد.

تاکنون وارنر برادرز گیمز مونترآل هیچ عکس العملی به ساخت عنوانی از بتمن بر پایه خط داستانی Court of Owls یا لغو دنباله‌ی بازی Batman: Arkham Knight نشان نداده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا