لیست ایسترگ‌های جالب بازی Back 4 Blood را از اینجا مشاهده کنید

جانشین برحق Left 4 Dead از همین حالا جای خود را پیدا کرده

ایستراگ‌های بازی Back 4 Blood

این روزها ایستراگ‌ها بخشی جداناشدنی از بازی‌های ویدیویی شده‌اند و این امر زمانی که توسعه دهندگان شما را به یافتن آن‌ها دعوت می‌کنند بسیار خوش‌آیندتر خواهد شد. بازی Back 4 Blood شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

بازی Back 4 Blood، عنوان اول شخص، زامبی محور و بر پایه Co-Op در حقیقت دنباله معنوی سری پرطرفدار Left 4 Dead است که مملو از ایستراگ‌های متفاوت در نقشه‌های خود بوده و کاربران لحظه به لحظه ایستراگ‌های جدیدی را کشف می‌کنند. کاربران طی چند روز اخیر در بخش بتای این بازی توانسته‌اند سیلی از ایستراگ‌ها را یافته و البته به‌نظر هنوز به پایان نرسیده و هنوز به‌دنبال باقی آن‌ها هستند.

درهمین راستا، توسعه دهندگان بازی Back 4 Blood روز ۱۴ آگوست، برابر با ۲۳ مرداد ماه بازیکنان را به بازی خود دعوت کرده و از آن‌ها خواستند تا حد امکان ایستراگ پیدا کنند. البته ناگفته نماند که افراد زیادی حتی پیش از دعوت استودیو توسعه دهنده نیز برخی از ایستراگ‌ها را یافته بودند و با دعوت توسعه دهندگان روند یافتن ایستراگ‌ها و البته علاقه کاربران به یافتن آن‌ها افزایش یافت. امروزه دیدن ایستراگ در بازی‌های متفاوت امری طبیعی بوده که البته تنوع بسیار زیاد و تلاش مورد نیاز برای یافتن آن‌ها موجب شده بازی‌ها سرگرم کننده‌تر از پیش شوند.

ایستراگ‌های بازی Back 4 Blood عموما با فضای کلی بازی همخوانی داشته و به نسخه‌های پیشین خود و البته فیلم‌ها، سریال‌ها و دیگر بازی‌های زامبی محور اشاره دارند. برخی از این ایستراگ‌ها حتی به سال‌های بسیار دور برمی‌گردند. در ادامه قصد داریم برخی از این ایستراگ‌ها را مشاهده کنیم.

چندین و چند توسعه دهنده از بازی Left 4 Dead درحال حاضر در استودیوی Turtle Rock درحال فعالیت و توسعه بازی Back 4 Blood هستند و از همین رو این دو بازی بسیار مشابه یکدیگر توسعه یافته‌اند. یکی از مهم‌ترین و البته شبیه‌ترین بخش‌ها بین این دو عنوان کلمات استفاده شده در بازی‌هاست. شما در بازی Back 4 Blood مانند برادر بزرگ‌تر خود با کلمه Cleaners روبه‌رو می‌شوید که به نجات یافتگان اشاره دارد. از روی دیگر مانند بازی Left 4 Dead ما در این بازی زامبی‌ها را Ridden خطاب می‌کنیم.

بخش اپن بتای بازی Back 4 Blood از روی ۱۲ آگوست، برابر با ۲۱ مرداد ماه سال جاری آغاز شده و در روز ۱۶ آگوست برابر با ۲۵ مرداد ماه پایان می‌یابد. نسخه کامل این بازی نیز در روز ۱۲ اکتبر سال ۲۰۲۱ برابر با ۲۰ مهر ماه سال جاری در فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز، کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که این عنوان به‌صورت کاملا آنلاین اجرا شده و شما حتی برای تجربه آن به‌صورت تک نفره و همراه با بات‌ها نیز نیازمند اتصال به اینترنت خواهید بود.

ما گمان داریم که عنوان Back 4 Blood جانشین برحق عنوان Left 4 Dead بوده و می‌تواند اکثر طرفداران را راضی نگه داشته و درعین برگرداندن شما به تجربیات دوران گذشته، زمان و سرگرمی بسیار خوبی را برای شما فراهم کرده و به‌لطف تکنولوژی‌های نسل جدید شما را راضی نگه دارد. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این بازی می‌تواند به موفقیت‌های برادران بزرگ‌تر خود دست پیدا می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا