پخش سریال Away از شبکه‌ی نتفلیکس لغو شد

عاقبت فضانوردان چه می‌شود؟

لغو سریال Away

عوامل تولید مجموعه‌ی تلویزیونی علمی تخیلی Away از توقف تولید این عنوان می‌گویند.

سریال Away که در سال جاری میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش می‌شد، در سبک درام علمی تخیلی ساخته شده است. این مجموعه‌ی تلویزیونی به کارگردانی Andrew Hinderaker و نقش‌آفرینی هیلاری اسوانک (Hilary Swank)، جاش چارلز (Josh Charles)، ویوان وو (Vivian Wu)، مارک ایوانیر (Mark Ivanir)، اتو اساندو (Ato Essandoh)، تیلدا بیتمن (Talitha Bateman) و ری پنتاکی (Ray Panthaki) تولید شده و تا‌کنون یک فصل از آن منتشر شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، تولید سریال Away پس از انتشار یک فصل از آن به پایان می‌رسد. این خبر توسط سرویس محبوب نتفلیکس منتشر شده است. گفته می‌شود این تصمیم مدتی بعد از انتشار آخرین قسمت از فصل اول گرفته شده و عوامل مجموعه مدت‌ها پیش از آن باخبر بوده‌اند. زمانی که شرکت ناشر برای تمدید یا لغو یک عنوان تصمیم‌گیری می‌کند، به بررسی میزان بیننده و هزینه‌ها می‌پردازد. جالب است بدانید سریال Away طی چندین هفته جزو ۱۰ عنوان پربیننده‌ی Nielsen بود.

فصل اول مجموعه‌ی تلویزیونی Away در ۴ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ شهریور ماه امسال) از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد. این عنوان در ژانر علمی تخیلی و درام توسط کارگردان و فیلمساز موفق، Andrew Hinderaker، ساخته شده است. ماجرای سریال Away درمورد یک فضانورد آمریکایی به نام اما گرین (Emma Green) است که با چالش‌های زندگی شخصی و کاری خود درگیر است. در حالی که اما گرین مشغول آماده شدن برای ماموریت خود ‌به‌عنوان هدایتگر خدمه‌ی سفری به مریخ است، باید برای جدا شدن از همسر و فرزند خود تصمیم بگیرد. به طور کلی، این مجموعه‌ی تلویزیونی روابط این فضانوردان با عزیزانشان و تاثیرات دوری از آن‌ها را به تصویر می‌کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا