1%
  • 0/10

داستان بازی Avowed تحت تاثیر انتخاب‌های بازیکن‌ها قرار دارد

تصمیم‌های مهم!

داستان بازی Avowed تحت تاثیر انتخاب‌های بازیکن‌ها قرار دارد ۰ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
داستان بازی Avowed

کارگردان Avowed به تازگی در گفت‌وگویی توضیحاتی در رابطه با نحوه عملکرد تاثیر انتخاب‌های بازیکن‌ها در پیش‌روی داستان بازی ارائه کرده است.

استودیوی آبسیدین اینترتینمنت در توسعه بازی‌های خود به طور ویژه روی پیامدهای انتخاب‌های گیمرها در طول گیم‌پلی تمرکز می‌کند و داستان عناوین این استودیو همواره چندین پایان مختلف دارند. بازی Avowed نیز از این قاعده مستثنی نیست و طبق اعلام تیم سازنده، پایان داستان آن بستگی به انتخاب‌های بازیکن‌ها در طول گیم پلی دارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش کری پاتل، کارگردان بازی در گفت‌وگو با رسانه گیم اینفورمر اعلام کرد که این سیستم‌ها در طول بازی به شکل و شمایل مختلفی ظاهر می‌شوند و بازیکن‌ها باید در طول گیم پلی یک سری تصمیماتی بگیرند. نکته جالب اینجا است که پیامد این تصمیم‌ها گاها بلافاصله یا چند ساعت بعد مشخص می‌شوند یا حتی تاثیر آن را در پایان داستان متوجه خواهید شد.

بر اساس اظهارات این کارگردان، سیستم اننخاب در بازی به این صورت نیست که گیمرها صرفا در پایان داستان با انتخاب و تصمیم خود، صرفا شاهد چند پایان مختلف باشند. در واقع، پایان داستان نتیجه انتخاب‌هایی است که شما در طول بازی، از ابتدا تا انتها، انجام داده‌اید.

در ادامه این صحبت‌ها، کری پاتل خاطرنشان کرد که در انتهای بازی، بازیکن‌ها باید چندین تصمیم بسیار بزرگ و مهم اتخاذ کنند که گویا این تصمیم‌ها بیشترین تاثیر را پایان داستان بازی دارند. با این وجود، نباید از تصمیم‌های کوچک نیز غافل شد؛ چرا که ظاهرا تصمیمات کوچکتری که در طول داستان گرفته‌اید نیز به خودی خود در داستان بازی تاثیرگذار خواهند بود.

لازم به ذکر است بازی Avowed هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد و شرکت مایکروسافت صرفا از انتشار آن در پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی خبر داده است. این عنوان به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. طبق معمول، مشترکین گیم پس از روز نخست عرضه می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments