بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

جهان الیزیا به شما نیاز دارد!

بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند سورنا رضایی ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس‌باکس لایو گلد

شرکت مایکروسافت ساعاتی قبل بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس‌باکس لایو گلد را معرفی کرد. مانند گذشته، این بار هم چهار عنوان رایگان در نظر گرفته شده است.

در فاصله‌ی دو روز تا پایان ماه جولای، شرکت مایکروسافت لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس‌باکس لایو گلد را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. اولین بازی در نظر گرفته شده برای دارندگان ایکس‌باکس وان، Portal Knights نام دارد که در سبک نقش‌آفرینی و بقا ساخته شده است. وظیفه‌ی کاربر در این بازی آنلاین، گشت و گذار در محیط و یافتن مواد مورد نیاز برای ساختن شمشیر، زره و سازه‌های مختلف است. مطابق انتظار، هیولاها و دشمنان مختلفی در گوشه و کنار نقشه پنهان شده‌اند تا کاربر در هنگام گشت و گذار با چالش مواجه شود. به ‌طور کلی، محصول مشترک 505 گیمز و کین گیمز را می‌توان ترکیبی از Minecraft و فرنچایز Legend of Zelda دانست.

Override: Mech City Brawl، دومین عنوانی است که دارندگان ایکس‌باکس وان قادر خواهند بود در طول ماه آگوست به صورت کاملا رایگان دریافت کنند. این بازی در سبک بیتم آپ ساخته شده و شامل مبارزه‌ی تن به تن ربات‌های غول‌پیکر در یک محیط سه بعدی می‌شود. از نکات جالب پیرامون این بازی می‌توان به محیط‌های قابل‌تخریب اشاره کرد که بر اساس لوکیشن‌های واقعی از جمله توکیو، سان فرانسیسکو و امارات طراحی شده‌اند. Mech City Brawl نه تنها یک کمپین تک‌نفره دارد، بلکه از رقابت‌های آنلاین و کوآپ هم پشتیبانی می‌کند. در حالت کوآپ، حداکثر چهار کاربر با یکدیگر همکاری کرده و یک ربات را کنترل می‌کنند. در ضمن، قابلیت شخصی‌سازی ربات هم برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است.

دارندگان ایکس‌باکس 360 از ابتدای ماه آگوست می‌توانند به دریافت کاملا رایگان MX Unleashed اقدام کنند. این بازی در سبک موتورسواری ساخته شده و مطابق انتظار، کاربر وظیفه دارد در جریان رقابت‌ها رتبه‌ی اول الی سوم را کسب کند تا به مرحله‌ی بعد برود. سازندگان یک حالت دیگر هم در نظر گرفته‌اند که تحت عنوان Freestyle Mode شناخته می‌شود. کاربر در این حالت داخل یک نقشه‌ی نسبتا وسیع قرار گرفته و هدفش، به پایان رساندن چالش‌های مختلف است. دومین بازی انتخاب شده برای کنسول نسل هفتمی ردموندی‌ها Red Faction 2 است. داستان پنج سال بعد از اتفاقات قسمت اول جریان داشته و حول محور ایلیس می‌چرخد. او وظیفه دارد اطلاعات لو رفته از یک سری آزمایش‌ها با محوریت تکنولوژی نانو را پیدا کرده و جلوی سوء استفاده از آن‌ها را بگیرد. توجه داشته باشید هر دو عنوان در نظر گرفته شده برای ایکس‌باکس 360 از طریق قابلیت Backward Compatibility روی ایکس‌باکس وان اجرا می‌شوند.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان:

  • Portal Knights: یازده مرداد الی یازده شهریور (مصادف با یک الی ۳۱ آگوست)
  • Override: Mech City Brawl: بیست و شش مرداد الی بیست و پنج شهریور (مصادف با ۱۶ آگوست الی ۱۵ سپتامبر)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • MX Unleashed: یازده مرداد الی بیست و پنج مرداد (مصادف با یک الی ۱۵ آگوست)
  • Red Faction 2: بیست و شش مرداد الی ده شهریور (مصادف با ۱۶ الی ۳۱ آگوست)

در انتها، فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه جولای هنوز به اتمام نرسیده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا