فصل چهارم Attack on Titan احتمالا بدون تاخیر روی آنتن خواهد رفت

انتشار گزارش‌های غیر رسمی تمامی ندارد

فصل چهارم Attack on Titan

با توجه به ادعای یکی از کاربران مشهور توییتر، فصل چهارم Attack on Titan بدون تاخیر از شبکه‌ی NHK General TV روی آنتن خواهد رفت.

اولین تریلر فصل چهارم Attack on Titan اوایل خرداد از راه رسید و برخلاف نگرانی‌هایی که وجود داشت، بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران دریافت کرد. نگرانی‌ها از تغییر تیم سازنده نشات گرفته بود. بسیاری از طرفداران نگران بودند تیم جدید نتواند از پتانسیل این اثر به شکل درستی بهره ببرد. با گذشت مدت کوتاهی از نمایش نخستین تریلر، انتشار گزارش‌های مختلف پیرامون تاخیر در پخش قسمت‌های جدید به دلیل همه‌گیری کرونا آغاز شد.

یک ماه پیش یکی از کاربران توییتر که با نام YonkouProductions فعالیت می‌کند، مدعی شد فصل چهارم Attack on Titan احتمالا با تاخیر پخش خواهد شد. او گفت اطلاعات رسمی نیست و تنها شنیده‌ها را به اشتراک گذاشته است. با این حال، سابقه‌ی بسیار خوب این کاربر در افشای اطلاعات مربوط به دیگر انیمه‌ها، نگرانی‌هایی را در طرفداران به وجود آورده است؛ نگرانی‌هایی که ظاهرا بی‌مورد بوده‌اند. یکی از دیگر کاربران توییتر که تحت عنوان SPY شناخته می‌شود، ادعای تازه‌ای را مطرح کرده است. او گفت برخلاف گزارش‌های اخیر، قسمت‌های جدید در همان بازه‌ی زمانی اعلام شده از راه می‌رسند. SPY هم سابقه‌ی خوبی در حوزه‌ی انیمه دارد. از همین رو، احتمالا صحیح بودن ادعایش وجود دارد.

سریال Attack on Titan بر اساس مانگاهایی به همین نام ساخته شده و در دنیایی خیالی جریان دارد. ظهور غول‌های عظیم و حمله‌ی آن‌ها، زندگی انسان‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. انسان‌ها که روزگاری کنترل زمین را به دست داشتند، اکنون مجبور هستند در شهری که دارای سه دیوار است زندگی کنند. وجود این دیوارها در ابتدا بسیار موثر بود تا اینکه یک تایتان عظیم‌الجثه به همراه یک تایتان کوچکتر به شهر حمله کرده و اولین دیوار را نابود می‌کنند. در پی این اتفاق، شخصیت اصلی داستان تصمیم می‌گیرد به نیروهای نظامی پیوسته و تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا از تک تک تایتان‌ها انتقام بگیرد.

در پایان، لازم به ذکر است که زمان پخش فصل چهارم Attack on Titan هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است. تنها می‌دانیم قسمت‌های جدید در پاییز سال جاری میلادی از راه می‌رسند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا