احتمال انتشار Astral Chain برای پلی‌استیشن 4 و دیگر پلتفرم‌ها

نینتندو باید تصمیم بگیرد

احتمال انتشار Astral Chain برای پلی‌استیشن 4 و دیگر پلتفرم‌ها مهسا سپاهی ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Astral Chain

عوامل سازنده عنوان Astral Chain اعلام کردند که تصمیمی برای انتشار این بازی برای پلتفرم‌های دیگر گرفته نشده و هنوز برای صحبت درمورد این موضوع زود است.

استودیو بازیسازی پلتینوم گیمز با بازی‌های اکشن عجیب و غریب و هیجان‌انگیز خود، مثل MadWorld و Bayonetta، توانسته نام خود را به عنوان یکی از برترین بازیسازهای ژانر اکشن و هک اند اسلش مطرح کند. سال گذشته این کمپانی بازی Astral Chain را برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه کرد که بخاطر سبک اکشن و مبارزاتی که داشت، مورد تحسین قرار گرفت. پس از موفقیت‌های این بازی برای کمپانی نینتندو، کاربران پلی‌استیشن 4 نسبت به انتشار آن برای کنسول خانگی شرکت سونی، ابراز علاقه کردند. قبل‌تر Kamiya Hideki یکی از اعضای استودیو پلتینوم گیمز این احتمال را بعید می‌دانست اما به ‌تازگی Atsushi Inaba نسبت به این اتفاق ابراز خوش‌بینی کرده، با این‌حال او به مالکیت تقریبی نینتندو نسبت به این بازی اشاره کرده است.

در مورد Astral Chain، نیمی از این بازی متعلق به پلاتینوم گیمز و نیمه دیگر آن به نینتندو تعلق دارد. این بازی تازه منتشر شده و هنوز برای صحبت در مورد عرضه‌ی آن روی سایر پلتفرم‌ها زود است. در حال حاضر ما امیدوار هستیم این عنوان در نینتندو سوییچ موفق باشد و پس از آن باید دید چه اتفاقی می‌افتد. در نهایت این تصمیم را کمپانی نینتندو می‌گیرد. آن‌ها حق انتشار Astral Chain را در اختیار دارند و ما در این مورد نمی‌توانیم به تنهایی تصمیم‌گیری کنیم. البته که بازی The Wonderful 101 یک عنوان انحصاری بود!

همان‌طور که می‌دانید، بازی The Wonderful 101 در سال ۲۰۱۳ به‌صورت انحصاری برای کنسول Wii U منتشر شده بود اما روز گذشته پلتینوم گیمز عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر این اثر را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4،نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی تایید کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا