تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla به معرفی راگنار لودبروک می‌پردازد

این ویدیوی تبلیغاتی در حدود پنج دقیقه زمان دارد

تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla به معرفی راگنار لودبروک می‌پردازد سورنا رضایی ۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

شعبه‌ی مونترال یوبیسافت در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla را در معرض نمایش قرار داد. این ویدیو راگنار لودبروک را معرفی می‌کند.

اواسط اردیبهشت امسال بود که شرکت یوبیسافت از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های اساسینز کرید رونمایی کرد. این بازی Assassin’s Creed Valhalla نام داشته و داستانش در سال ۸۳۷ میلادی جریان دارد. محور اصلی اتفاقات هم یک قبیله‌ی وایکینگ است که به انگلستان حمله کرده و سعی دارد آن را تحت سلطه‌ی خود در بیاورد. کاربر در نسخه‌های پیشین نقش یک سرباز را بر عهده داشت اما این بار کنترل رهبر وایکینگ‌ها به او سپرده شده است. در ضمن، انتخاب چنین فضایی برای اساسینز کرید جدید، فرصتی را برای سازندگان به وجود آورده تا بتوانند چهره‌های تاریخی و افسانه‌های مربوط به انگلستان و وایکینگ‌ها را به تصویر بکشند.

شعبه‌ی مونترال یوبیسافت در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرد. این ویدیو در حدود پنج دقیقه زمان داشته و روی افسانه‌های قدیمی و شخصیت‌های مختلف تمرکز دارد. داربی مک‌دویت (Darby McDevitt) هم که به عنوان کارگردان روایی روی این بازی کار می‌کند، نقش راوی را بر عهده داشته و در حین نمایش ویدیو، اطلاعات جالبی را به اشتراک می‌گذارد. مک‌دویت در ابتدا درباره‌ی موجودی به نام بلک شاک صحبت می‌کند که بر اساس افسانه‌های بریتانیایی خلق شده است. به باور مردم، این سگ مویی مشکی و چشم‌هایی قرمز رنگ داشته و تجسم شیطان است. در ضمن، در افسانه‌ها از بلک شاک به عنوان سگی بزرگ یاد شده اما در Valhalla اندازه‌ی این موجود فرق چندانی با اسب‌های پونی ندارد.

تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla سپس تمرکز خود را روی خواهران لریون می‌گذارد که بر اساس سه خواهر به نام‌های کوردلیا، ریگان و گانریل در نمایشنامه‌ی King Lear خلق شده‌اند. این نمایشنامه اثر ویلیام شکسپیر بوده و بر اساس زندگی لیر بریتانیایی یکی از پادشاهان افسانه‌ی بریتون‌های سلتی نوشته شده است. طبق افسانه‌ها، پس از اینکه مردم آنگلیای شرقی به پادشاه لیر خیانت کردند، دخترانش تصمیم گرفتند به هر قیمتی شده از میراث پدرشان محافظت کنند. کاربر در جریان داستان تنها با خواهران لریون ملاقات می‌کند. با این حال، اطلاعات مربوط به ماجراهای پادشاه لیر در محیط بازی قرار دارند.

ویدیوی تبلیغاتی اساسینز کرید والهالا نهایتا به راگنار لودبروک یکی از مشهورترین شخصیت‌های واکینگ می‌پردازد؛ همان فردی که سریال Vikings با محوریت او ساخته شده است. با توجه به اطلاعات تاریخی، راگنار حدودا ۱۰ سال قبل از اتفاقات بازی به انگلستان آمد. اقدامات او دشمنی بسیاری را برانگیخت. حتی دو پادشاهی که در شمال انگلستان بر حاکمیت رقابت داشتند، اختلاف‌ها را کنار گذاشتند تا بتوانند راگنار را شکست دهند. این شخصیت نهایتا به داخل یک چاه پر از مارهای سمی انداخته و کشته شد. از همین رو، در جریان داستان حضور ندارد. با این حال، شش نفر از جنگجویان او همچنان زنده بوده و بدون هیچ هدفی روزها را پشت سر می‌گذارند.

کاربر می‌تواند با سفر به نقاط مختلف نقشه با آن‌ها ملاقت کرده و ضمن کسب اطلاعات درباره‌ی راگنار لودبروک، این شش جنگجو را به هدف والایشان یعنی یک مرگ باشکوه برساند. داربی مک‌دویت تاکید کرد ملاقات با شش جنگجو بخشی از داستان اصلی نیست. از همین رو، کاربرانی که می‌خواهند درباره‌ی راگنار بدانند، باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و لوکیشن این شش شخصیت را پیدا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا