تماشا کنید: اولین تریلر Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris منتشر شد

انتشار محتوا برای Valhalla در سال دوم عرضه ادامه دارد

تماشا کنید: اولین تریلر Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت فرانسوی یوبیسافت در جریان کنفرانس خود در E3 2021، اولین تریلر Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris را به نمایش گذاشت.

یوبیسافت در راستای ایجاد تحول در بازی‌های اساسینز کرید تصمیم گرفت المان‌های آثار نقش‌آفرینی را به این مجموعه اضافه کند. Assassin’s Creed Valhalla، پس از Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed: Origins سومین عنوانی است که تفاوت‌های فراوانی با نسخه‌های مشهور اساسینز کرید دارد. این بازی اواخر سال گذشته میلادی عرضه شد، بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و بزرگترین لانچ را در میان تمامی نسخه‌ها به ثبت رساند.

یوبیسافت حین برگزاری کنفرانس خود در E3 2021 اولین تریلر Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris را پخش کرد. در ابتدای ویدیو، کارن لی (Karen Lee) یکی از کارمندان شعبه مونترال یوبیسافت جلوی دوربین ظاهر شده و بابت ثبت بزرگترین لانچ مجموعه اساسینز کرید از طرفداران تشکر می‌کند. او در ادامه به دو مورد از آماری اشاره دارد که کاربران Valhalla به ثبت رسانده‌اند. طبق گفته او، کاربران تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون حمله (Raid) انجام داده و بیش از ۱۰۰ میلیون روستا ساخته‌اند. لی همچنین می‌گوید ماجراجویی‌های ایور به انتها نرسیده و تیم توسعه آپدیت‌های مختلفی را منتشر می‌کند که شامل رویدادهای زمانی و جشنواره‌های منتوع می‌شود. در ضمن، کاربران می‌توانند منتظر اضافه شدن قابلیت استفاده از یک شمشیر برای کشتن دشمنان طی هفته‌های آتی بمانند.

در ادامه شاهد نمایش اولین تریلر Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris هستیم. همان‌طور که از نام بسته الحاقی می‌توان حدس زد، داستان درباره حمله وایکینگ‌ها به فرانسه و تصرف این کشور است. تصرف فرانسه توسط واکینگ‌ها یکی از بزرگترین نبردها در تاریخ دریانوردان اسکاندیناوی به شمار می‌رود. مطابق انتظار، کاربران حین تجربه The Siege of Paris شاهد اضافه شدن قابلیت‌ها، سلاح‌ها، زره‌ها و دشمنان جدید خواهند بود. یوبیسافت در انتهای ویدیو صحبتی از تاریخ دقیق انتشار به میان نیاورد اما تاکید داشت این بسته الحاقی در تابستان سال جاری میلادی از راه می‌رسد.

محتویات جدیدی که برای Assassin’s Creed Valhalla در نظر گرفته شده، به بسته الحاقی The Siege of Paris خلاصه نمی‌شود. یوبیساقت قصد دارد مد اکتشاف را در پاییز سال جاری به بازی اضافه کند تا کاربران بتواند گشت و گذاری در محیط بازی داشته و اطلاعات بیشتری درباره وایکینگ‌ها و سبک زندگی‌شان کسب کنند. این مد برای تمامی خریداران رایگان خواهد بود. در ضمن، ناشر فرانسوی تایید کرد Valhalla در سال دوم عرضه خود همچنان محتویات جدید دریافت می‌کند که اتفاقی بی‌سابقه در تاریخ مجموعه به شمار می‌رود.

در انتها، لازم به ذکر است اساسینز کرید والهالا برای برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، گوگل استدیا، آمازون لوما و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا