#مهسا_امینی

اطلاعات تازه‌ای از محل زندگی کاراکتر Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

با Ravensthorpe آشنا شوید

محل زندگی کاراکتر Assassin's Creed Valhalla

وب‌سایت Eurogamer درمورد محل زندگی Eivor که در بازی Assassin’s Creed Valhalla واقع شده، اطلاعاتی را منتشر کرده است.

یکی از مورد انتظارترین عناوین شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، بازی Assassin’s Creed Valhalla شمرده می‌شود که بازیکنان را در نقش کاراکتر Eivor، فرمانده‌ی وایکینگی، به نروژ و بریتانیا در قرن نهم میلادی می‌برد. این بازی زمانی را به‌ تصویر می‌کشد که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

توسعه‌دهنده‌ی بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla، استودیوی یوبی‌سافت، اخیرا اطلاعات تازه‌ای درمورد محل زندگی Eivor منتشر کرده است. این منطقه، در یکی از مکان‌های اصلی بازی به حساب می‌آید که بازیکن زمان زیادی را در آن سپری می‌کند و انتخاب‌هایش، روی رشد Ravensthorpe تاثیر می‌گذارد. پیرامون این موضوع، Eurogamer اخیرا مقاله‌ای منتشر کرده و این منطقه را بررسی کرده است.

با نگاه دقیق‌تری که این نشریه انجام داده، Ravensthorpe جایی است که رونق و پیشرفت آن، کاملا به بازیکنان بستگی دارد. در واقع، هرچقدر کاربران برای رشد این مناطق تلاش کنند، نتیجه‌ی آن را می‌بینند. برای مثال، آهنگری جایی است که در آن می‌توانید به ارتقای سلاح‌های خود بپردازید و با کمک اصطبل‌ها، اسب‌ها را خریداری کنید و آن‌ها را آموزش و ارتقا دهید.

به طور کلی در Ravensthorpe بخش‌های زیادی وجود دارد که کاربران باید به آن‌ها رسیدگی کنند تا به سطح قابل قبولی برسند و بتوانند ماموریت‌های مختلف را انجام دهند. کارخانه کشتی سازی، مغازه‌ی شکار ماهیگیری، فروشگاه خالکوبی، مزارع، نانوایی و کلبه‌ی Seer تنها تعداد محدودی از بخش‌های محل زندگی Eivor به حساب می‌آیند که ارتقای آن‌ها بسیار مهم است. همچنین، پیشرفت هرکدام از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، به منابع اصلی نیاز دارند که از راه‌های مختلفی به‌دست می‌آیند.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Assassin’s Creed Valhalla در ۲۰ آبان امسال (مصادف با ۱۰ نوامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. همچنین این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم عرضه شود. Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) برای ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس و در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه) برای پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا