#مهسا_امینی

تاریخ انتشار Assassin’s Creed: The Rebel Collection اعلام شد

خود را برای نبردهای دریایی آماده کنید

تاریخ انتشار The Rebel Collection

شرکت یوبی‌سافت تاریخ انتشار Assassin’s Creed: The Rebel Collection را برای کنسول نینتندو سوییچ اعلام کرد. این مجموعه شامل دو بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed Rogue می‌شود.

ماه سپتامبر بود که نینتندو بالاخره قسمت جدید از سری برنامه‌های نینتندو دایرکت را به‌صورت زنده پخش کرد. در جریان این برنامه، شاهد معرفی مجموعه‌ی Assassin’s Creed: The Rebel Collection بودیم که اعلام شد در سال جاری میلادی برای دارندگان نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق این مجموعه‌ به‌تازگی مشخص شده است. طبق اعلام یوبیسافت، The Rebel Collection از تاریخ ۱۵ آذر ماه (۶ دسامبر) در دسترس قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۸۰ دلار به تجربه‌ی آن بپردازند.

مجموعه‌ی Assassin’s Creed: The Rebel Collection شامل بازی‌های Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed Rogue می‌شود که به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های هدف منتشر شده بودند. علا‌وه بر نسخه‌ی اصلی، دو محتوای دانلودی Black Flag هم در این مجموعه قرار داده شده‌اند. این دو محتوا Aveline و Freedom’s Cry نام داشته و هر یک داستانی مستقل را روایت می‌کنند.

بیانیه‌ی منتشر شده تنها شامل قیمت و تاریخ انتشار Assassin’s Creed: The Rebel Collection نمی‌شد و در بخش‌های دیگر آن به ویژگی‌های این نسخه روی نینتندو سوییچ اشاره شده است. طبق توضیحات، نسخه‌ی مذکور از فناوری لرزشی به‌کار رفته در کنترلر (HD Rumble)، هدفگیری موشن کنترل و رابط کاربری لمسی پشتیبانی می‌کند. جدا از این‌ها، قابلیت انجام بازی در حالت دستی (Handheld) هم در این نسخه تعبیه شده تا کاربران در مسیر خانه یا محل کار هم بتوانند به تجربه‌ی بازی بپردازند.

برای نصب مجموعه‌ی Assassin’s Creed: The Rebel Collection روی کنسول خود به ۱۹ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. همچنین حالت چندنفره‌ی Black Flag حذف شده است و بازی در حال حاضر تنها از یک کاربر پشتیبانی می‌کند. در ضمن، منتظر عرضه‌ی جداگانه‌ی Black Flag و Rogue برای نینتندو سوییچ نباشید؛ زیرا یوبیسافت فعلاً چنین برنامه‌ای ندارد.

اولین باری نیست که یک نسخه‌ از سری بازی‌های اساسینز کرید برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. اوایل سال جاری میلادی، بازی Assassin’s Creed III برای دارندگان این کنسول هیبریدی در دسترس قرار گرفت. این بازی که در سال ۲۰۱۲ برای پلتفرم‌های هدف عرضه شده بود، حول محور کانر کنوی (Connor Kenway) می‌چرخد. او یک دورگه انگلیسی-آمریکایی است که مادر خود را در جریان حمله‌ی افراد ناشناس به قبیله از دست داد.

یوس گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل یوبیسافت، در سال ۲۰۱۴ گفت دارندگان کنسول‌های نینتندو به مجموعه‌ی اساسینز کرید علاقه‌مند نیستند و نسخه‌های عرضه شده برای کنسول وی یو فروش پایینی داشته‌اند. ظاهراً این شرایط در حال حاضر تغییر کرده است که شاهد عرضه‌ی مجموعه‌ی Assassin’s Creed: The Rebel Collection هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا