#مهسا_امینی

عملکرد عجیب بازی Assassin’s Creed Syndicate روی پلی‌استیشن 5!

ممکن است با تجربه‌ی غیرقابل پیش‌بینی‌ای از بازی روبه‌رو شوید

عملکرد عجیب بازی Assassin’s Creed Syndicate روی پلی‌استیشن 5! مهسا سپاهی ۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Assassin's Creed Syndicate روی پلی‌استیشن 5

اطلاعات تازه‌ای از اجرای Assassin’s Creed Syndicate روی کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5 منتشر شده است.

همان‌طور که می‌دانید، از آن‌جایی که کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس به بازار جهانی عرضه شده‌اند و در ابتدای راه خود هستند، عده‌ی زیادی می‌خواهند بدانند کدام یک از بازی‌های نسل هشتم روی این این کنسول‌ها قابل اجرا خواهند بود. پیرامون این موضوع مدتی پیش شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، توسعه‌دهنده‌ی سری پرطرفدار Assassin’s Creed، اعلام کرد تعدادی از بازی‌های سری محبوب روی پلی‌استیشن 5 قابل اجرا نیستند.

آن‌طور که یوبی‌سافت اعلام کرده بود، عناوین Syndicate ،Chronicles Trilogy Pack ،Chronicles India ،Chronicles China و Chronicles Russia از سری Assassin’s Creed روی پلی‌استیشن 5 قابل اجرا نیستند. با این‌حال، روز گذشته اطلاعات تازه‌ای درمورد یکی از بازی‌های این لیست منتشر شد. Kotaku به صورت آزمایشی تلاش کرد تا Assassin’s Creed Syndicate را روی پلی‌استیشن 5 اجرا کند. نتیجه چندان موفقیت‌آمیز نبود اما این عنوان در نهایت اجرا شد. در واقع از لحاظ بصری، این عنوان مشکلاتی روی کنسول نسل نهمی سونی دارد که شاید برای عده‌ای اذیت‌کننده و برای برخی هم بی‌اهمیت باشد.

نکته‌ی جالب اتفاق ذکر شده آن است که Kotaku پس از تلاش برای اجرای Assassin’s Creed Syndicate روی پلی‌استیشن 5، با پیام اخطار مواجه شده است. در این پیام گفته شده هنگام اجرای این بازی‌ پلی‌استیشن 4 روی پلی‌استیشن 5، ممکن است با تجربه‌ی غیرقابل پیش‌بینی‌ای از بازی روبه‌رو شوید! جالب است بدانید هشداری که سونی به کاربران نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی Assassin’s Creed Syndicate داده، برای بازی Batman: Return To Arkham هم دیده شده است. در واقع، Return to Arkham هنگام اجرا روی کنسول جدید سونی دچار اشکال گرافیکی مختصری می‌شود که در مقایسه با Assassin’s Creed Syndicate، چندان آزاردهنده نیست.

بازی Assassin’s Creed Syndicate در سبک اکشن ماجراجویی و مخفی‌کاری توسط شعبه‌ی کبک شرکت یوبی‌سافت توسعه یافته و وقایع آن ۷۵ سال بعد از Assassin’s Creed: Unity رخ می‌دهد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا