برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

برای تجربه Assassin’s Creed Shadows باید به اینترنت متصل باشید

محدودیت یوبیسافت

برای تجربه Assassin’s Creed Shadows باید به اینترنت متصل باشید ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اینترنت Assassin's Creed Shadows

بر اساس اطلاعات درج شده در فروشگاه پلی استیشن، به نظر می‌رسد که بازیکن‌ها برای تجربه Assassin’s Creed Shadows باید به طور دائم به اینترنت متصل باشند.

دیروز بود که شرکت یوبیسافت به طور رسمی با انتشار یک تریلر سینمایی، از بازی جدید سری اساسینز کرید تحت عنوان شدوز پرده برداشت؛ اثری با نقشه وسیع و المان‌های نقش آفرینی که قرار است ماجراجویی یک سامورایی به نام یاسوکه و یک شینوبی به نام نائویی در ژاپن فئودال را روایت کند.

در همین راستا، از ساعاتی پیش که امکان پیش خرید بازی از طریق فروشگاه‌ها برای علاقه‌مندها فراهم شده، پلی استیشن استور در توضیحات بازی اشاره کرده که برای اجرا و تجربه اساسینز کرید شدوز حتما باید به طور دائم به اینترنت متصل باشید. برچسب الزام به اتصال به اینترنت اغلب در صفحه بازی‌های چندنفره به چشم می‌خورد.

هنوز علت این استراتژی از سوی یوبیسافت مشخص نشده، اما ممکن است که این اقدام در راستای ارتباط بازی با هاب اینفینیتی باشد. بدین ترتیب، به نظر می‌رسد که این محدودیت صرفا برای نسخه پلی استیشن بازی در نظر گرفته نشده و تمام بازیکن‌ها از جمله کاربرهای ایکس باکس و کامپیوتر نیز برای تجربه بازی باید به اینترنت متصل باشند.

این اولین باری نیست که ناشرها برای اجرای بازی محدودیت اتصال دائم به اینترنت را در نظر می‌گیرند. پیش‌تر نیز بازی‌های سوساید اسکواد و ردفال چنین رویکردی را در پیش گرفته بودند که البته با واکنش‌های منفی شدیدی روبه‌رو شد. بر این اساس، ممکن است که هوادارهای اساسینز کرید نیز به این رویکرد یوبیسافت اعتراض کنند.

لازم به ذکر است که بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری (۲۵ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه گلد یا آلتیمیت بازی، به مدت سه روز زودتر از زمان مزبور می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments