تماشا کنید: آخرین تریلر بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد

ما در تاریکی کار می‌کنیم تا به روشنایی خدمت کنیم!

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه جهانی، یوبیسافت از آخرین تریلر بازی Assassin’s Creed Mirage رونمایی کرده است.

بازی Assassin’s Creed Mirage جدیدترین اثر از فرانچایز محبوب و دوست داشتنی اساسین کرید یوبیسافت است که شما را در نقش نسخه‌ جوانتر بسیم ابن اسحاق، قرار می‌دهد. چیزی که واقعا هیجان انگیزه، این است که سری Assassin’s Creed بعد از پنج سال و سه بازی جهان باز و نقش آفرینی، قرار است دوباره به ریشه‌های مخفیانه‌اش بازگردد. یعنی این بازی یک تجربه‌ اکشن ماجراجویی داستان‌محور است و داستان یک مرد جوان سرکش و جاه‌طلب که از دزدی خیابانی به یک قاتل حرفه‌ای تبدیل می‌شود را روایت می‌کند.

خوشبختانه در مقایسه با عناوین پیشین، میراژ یک پروژه در مقیاس کوچکتر است و برای گرامی داشتن پانزدهمین سالگرد فرانچایز ساخته شده است. به‌همین دلیل تیم توسعه از موتورهای مدرن والهالا برای ساختن یک بازی کوچکتر استفاده کرده که بیشتر روی مخفی کاری، مبارزات نزدیک با آزادی عمل بیشتر و پارکور متمرکز است. همچنین شایان ذکر است که این‌بار با شهری متراکم و کوچکتر نسبت به عناوین پیشین روبرو هستیم، شهری پرجنب و جوش که ساکنانش به هر حرکت شما واکنش نشان می‌دهند. به‌همین منظور تیم توسعه این بازی به‌شدت مورد انتظار را بازگشت به ریشه‌ها نامیدند.

از بهترین ویژگی و قابلیت‌های جدید میراژ که تاثیری شگرف در گیم‌پلی دارند می‌توان به قابلیت Assassin’s Focus و Pole Vault اشاره کرد. همانطورکه پیش‌تر در تیزر و تریلرهای اختصاصی به‌نمایش گذاشته شد، Assassin’s Focus به بسیم اجازه می‌دهد چندین هدف را پشت سر هم علامت گذاری کند و در کسری از ثانیه به قتل برساند. البته تلپورت کردن بسیم هنگام استفاده از این قابلیت خشم قشری از طرفداران را به‌همراه داشته، زیرا بزرگترین شعار بازی که بازگشت به ریشه‌ها است را به کلی زیر سوال می‌برد. قابلیت Pole Vault نیز یکی از چندین مهارت‌ جدید پارکور است که به‌واسطه آن می‌توان در محیط‌های مختلف بغداد با سرعت حرکت کرده و به نقاط مورد‌ نظر رسید. 

بازی به‌شدت مورد انتظار Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۵ اکتبر سال جاری (۱۳ مهر سال ۱۴۰۲) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا