انتشار بازی Assassin’s Creed Red زودتر از چیزی است که گمان می‌رفت

آپدیت جدید میراژ در راه است

زمان انتشار بازی Assassin's Creed Red

به لطف یکی از اعضای تیم توسعه دهنده یوبیسافت، زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red بطور تقریبی مشخص شده است.

سیزدهمین نسخه مجموعه بازی‌های اساسینز کرید (Assassin’s Creed) حدوداً دو هفته پیش منتشر شد. این عنوان Assassin’s Creed Mirage نام داشته و می‌توان آن را پیش درآمدی برای Assassin’s Creed Valhalla در نظر گرفت؛ زیرا حول محور شخصیت بسیم ابن اسحاق می‌چرخد که نخستین بار در والهالا معرفی شد. در ضمن، اساسینز کرید میراژ برخلاف نسخه‌های پیشین تمرکزی روی المان‌های نقش آفرینی نداشته و سعی دارد تجربه‌ای نزدیک به نسخه‌های قدیمی را برای کاربران رقم بزند.

در حالی که Assassin’s Creed Mirage هنوز عرضه نشده بود، یوبیسافت کار روی نسخه‌های جدید را آغاز کرده بود. یکی از آن‌ها Assassin’s Creed Codename Red نام داشته و برای دومین بار، کاربران را به شرق آسیا می‌برد. نسخه دیگر، Assassin’s Creed Project Hexe است که نه تنها المان‌های نقش آفرینی را شامل نمی‌شود، بلکه روی خلق فضایی ترسناک متمرکز است. به این موارد باید Assassin’s Creed Jade را هم اضافه کرد.

به لطف حساب کاربری در یکی از کارمندان یوبیسافت در شبک اجتماعی لینکدین، زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red بطور تقریبی مشخص شده است. کارمند مزبور آریسا لاگونزا (Arisa Lagunzad) نام داشته و بدنبال همکارانی جدید می‌گردد. او در متن آگهی اساسینز کرید رد را «بزرگترین بلاک باستر سال ۲۰۲۴ میلادی» توصیف کرده است.

یوبیسافت حدوداً دو ماه پیش و در جریان رویداد Ubisoft Forward از Assassin’s Creed Red رونمایی کرد. در حال حاضر می‌دانیم داستان در ژاپن فئودال جریان داشته و کاربر کنترل یک شینوبی یا همان نینجا را بدست می‌گیرد. اینکه اتفاقات حول محور چه موضوعی چرخیده و شرور داستان چه نام دارد، فعلاً مشخص نیست. عدم نمایش گیم پلی و سکوت درباره زمان انتشار، این گمانه زنی را بوجود آورد که نسخه جدید اساسینز کرید فاصله زیادی با عرضه دارد. با توجه به حساب کاربری لینکدین آریسا لاگونزا، بنظر می‌رسد گمانه زنی‌ها اشتباه بود.

در خبری مرتبط، آپدیت اساسینز کرید میراژ در دست توسعه بوده و به کاربران این امکان را می‌دهد که Chromatic Blur را غیرفعل کنند. گزینه مزبور باعث اعتراض کاربران متعددی شده است. در ضمن، تاریخ انتشار آپدیت فعلاً مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا