1%
  • 0/10

با هاب Assassin’s Creed Infinity آشنا شوید

مرکز اصلی فرنچایز

با هاب Assassin’s Creed Infinity آشنا شوید ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هاب Assassin's Creed Infinity

یکی از افشاگرهای معروف به تازگی جزئیاتی از هاب Assassin’s Creed Infinity به اشتراک گذاشته است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که یوبیسافت مدتی پیش از هاب سری اساسینز کرید تحت عنوان اینفینیتی پرده برداشت. با این حال، تیم سازنده تاکنون جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و بازیکن‌ها با ساختار آن چندان آشنا نیستند.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از افشاگرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، در گزارشی اعلام کرد که این هاب در واقع مرکز اصلی سری اساسینز کرید خواهد بود؛ به‌طوری‌که از این پس تمام عناوین مجموعه از طریق هاب اینفینیتی در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

هاب Infinity روی ارائه خدمات سرویس‌محور تمرکز کرده و کار خود را با عرضه بازی Red آغاز می‌کند. این هاب دارای یک فروشگاه اختصاصی به نام The Exchange بوده که به واسطه آن بازیکن‌ها می‌توانند آیتم‌های تزئینی درون بازی را به طور روزانه و هفتگی برای دو قهرمان بازی به نام‌های یاسوکا و نائویی خریداری کنند.

علاوه بر فروشگاه، هاب اینفینیتی دارای ویژگی جدیدی تحت عنوان همگام‌سازی است که به بازیکن اجازه می‌دهد برای هر یک از قهرمان‌های بازی به پروژه‌ها دسترسی داشته باشد. در تعریف پروژه‌ها، گفته شده که این‌ها در واقع مسیرهای نبرد کوچکی هستند که با روایت یک داستان کوتاه، جوایزی را برای بازیکن‌ها در نظر می‌گیرد.

ظاهرا این پروژه‌ها به صورت مداوم به هاب اینفینیتی اضافه می‌شوند که اغلب روی بسته‌های الحاقی و بازی‌های بعدی مجموعه اساسینز کرید تمرکز دارند. نکته قابل توجه این است که ظاهرا بازیکن‌ها در عرض چند ثانیه می‌توانند میان عناوین حاضر در این هاب سوییچ کنند و بدون وقفه، بازی را از همان‌جایی که رها کرده بودند، ادامه کنند.

لازم به ذکر است که هاب اساسینز کرید اینفینیتی در ابتدا میزبان بازی Red بوده که برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. بعد از آن، نوبت به بازی چندنفره Invictus می‌رسد که با انتشار آن، دیگر بازی جدید فرنچایز با نام Hexe روانه بازار خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments