برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

احتمال انتشار بازی Assassin’s Creed Hexe در سال ۲۰۲۶

مراحل ابتدایی ساخت

احتمال انتشار بازی Assassin’s Creed Hexe در سال ۲۰۲۶ ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار بازی Assassin's Creed Hexe

بر اساس ادعای یکی از افشاگرهای سرشناس، به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed Hexe برای انتشار در سال ۲۰۲۶ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

شرکت یوبیسافت چند وقتی است که به طور همزمان روی ساخت چند بازی جدید از مجموعه اساسینز کرید فعالیت می‌‎کند. یکی از مورد انتظارترین این عناوین با نام رمزی Hexe شناخته می‌‎شود که هنوز به طور کامل توسط تیم سازنده معرفی نشده و تا به امروز اطلاعات خاصی از آن در دسترس نیست.

این بازی قرار است بعد از اساسینز کرید رد، عنوانی که احتمالا در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، در دسترس گیمرها قرار بگیرد. به گفته تام هندرسون، افشاگر قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، اساسینز کرید هکس همچنان مراحل ساخت اولیه خود را طی می‌کند و احتمالا در سال ۲۰۲۶ میلادی روانه بازار خواهد شد.

برخلاف عناوین پیشین سری اساسینز کرید، بازی Hexe روی سحر و جادو تمرکز کرده و آن‌طور که به نظر می‌رسد، از نظر ساختاری تفاوت زیادی با بازی‌های مجموعه خواهد داشت. همچنین، اتفاقات بازی احتمالا در قرن شانزدهم و در اروپای مرکزی تحت تسلط امپراتوری روم جریان دارد.

به گفته هندرسون، Assassin’s Creed Hexe در مقایسه با نسخه‌های قبلی، تجربه خطی‌تری دارد و عناصر جهان باز آن مشابه با آثار نخست مجموعه خواهد بود. شخصیت اصلی بازی احتمالا یک مونث به نام السا (Elsa) بوده که از قدرت‌های ماورالطبیعه بهره‌مند است. از طرفی، او با استفاده از جادو، کنترل یک گربه را نیز در دست می‌گیرد که گیمرها در طول بازی می‌توانند به کمک این گربه، توجه دشمنان را از محیط اطراف پرت کنند.

علاوه بر این‌ها، شایعه شده که بازی دارای یک سیستم ترس بوده که ساختار آن برگرفته از بسته الحاقی Jack The Ripper بازی Assassin’s Creed Syndicate است. البته، آقای تام هندرسون جزئیات بیشتری در خصوص این سیستم ارائه نکرده و شاید در جریان مراسم یوبیسافت فوروارد که در اواخر خرداد ماه برگزار می‌شود، شاهد نمایش بازی باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments