احتمال انتشار بازی Assassin’s Creed Red در سال ۲۰۲۴

سفر به ژاپن

انتشار بازی Assassin's Creed Red

آن‌طور که به نظر می‌رسدُ شرکت یوبیسافت به دنبال انتشار بازی Assassin’s Creed Codename Red در سال آینده میلادی است.

یوبیسافت در حال حاضر روی ساخت چند بازی جدید از سری اساسینز کرید فعالیت می‌‎کند که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها با نام رمزی Red شناخته می‌‎شود. این بازی هنوز به طور کامل توسط فرانسوی‌ها معرفی نشده و اطلاعات خاصی از تاریخ رونمایی و انتشار آن در دسترس نیست.

با این حال، آریسا لاگونزاد، مدیر توسعه تجارت و مشارکت برند یوبیسافت به تازگی در شبکه اجتماعی لینکدین به زبان ژاپنی نوشته که این کمپانی به دنبال یک شریک تجاری و حامی برای انتشار بازی اساسینز کرید رد در سال ۲۰۲۴ میلادی است. البته، عبارت سال ۲۰۲۴ میلادی به سرعت از این پیام حذف شد، اما این موضوع از چشم رسانه‌ها به دور نماند.

این اولین باری نیست که گزارش‌ها از انتشار بازی در سال آینده میلادی حکایت دارند. اگر خاطرتان باشد، چند وقت پیش بود که آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف، ضمن اشاره به ساخت ۱۱ بازی جدید از سری اساسینز کرید، اعلام کرد که پروژه رد قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار شود.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Codename Red در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه را خود را استودیوی یوبیسافت کبک طی می‌کند و در آینده در قالب هاب اینفینیتی (Infinity) روانه بازار خواهد شد. به نظر می‌رسد که داستان بازی در ژاپن فئودال جریان دارد؛ جایی که بازیکنان در نقش یک شینوبی یا همان نینجا ماجراجویی جدیدی را شروع می‌کنند.

از دیگر بازی‌های جدید و در دست ساخت سری پرطرفدار اساسینز کرید می‌توان به آثار Mirage و Jade و Red و Hexe و Nexus و Invictus اشاره کرد. همچنین، شایعه شده که یوبیسافت ساخت چهار بازی دیگر با نام‌های رمزی Nexus 2 و Nebula و Echoes و Raid را در دستور کار خود قرار داده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا