#مهسا_امینی

آرنولد شوارتزینگر و نویسنده‌ی Prison Break یک سریال جاسوسی برای نتفلیکس می‌سازند

ستاره‌ی فیلم‌های اکشن برای نخستین بار به تلویزیون می‌آید

نویسنده‌ی Prison Break

با توجه به گزارشی که خبرگزاری Deadline به اشتراک گذاشته، آرنولد شوارتزینگر و نویسنده‌ی Prison Break یک سریال جاسوسی برای سرویس نتفلیکس می‌سازند.

آرنولد شوارتزینگر (Arnold Schwarzenegger) با فعالیت در رشته‌ی بدنسازی توانست به شهرت جهانی دست یابد و همین مسئله هم زمینه‌ساز ورودش به سینما شد. او با نقش‌آفرینی در فیلم‌های Terminator 2: Judgement Day ،Commando Conan the Barbarian و True Lies توانست در حوزه‌ی بازیگری هم به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یابد. او که در زمینه‌های ورزشی و سیاسی هم فعالیت داشت، تصمیم گرفت هنرپیشگی را برای چند سالی کنار بگذارد تا اینکه در ۲۰۱۰ بار دیگر روی پرده‌ی نقره‌ای ظاهر شد. او از آن زمان تاکنون سعی کرده در آثار متفاوتی ظاهر شود.

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، نیک سانتورا (Nick Santora) و آرنولد شوارتزینگر یک سریال درام و جاسوسی برای نتفلیکس می‌سازند. اطلاعات چندانی از فیلمنامه وجود نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات داستان حول محور یک شخصیت سالمند و دختر جوانش می‌چرخد. ایفای نقش اصلی به شوارتزینگر سپرده شده و نقش دختر جوان را هم مونیکا باربارو (Monica Barbaro) به دوش می‌کشد. از شاخص‌ترین آثار این بازیگر آمریکایی می‌توان به سریال‌های Unreal محصول شبکه‌ی لایف‌تایم و The Good Cop محصول سرویس نتفلیکس اشاره کرد. او در Top Gun: Maverick هم حضور داشته که هنوز به سینماها نیامده است.

محصول مشترک آرنولد شوارتزینگر و نویسنده‌ی Prison Break در حال حاضر نامی ندارد اما می‌دانیم اسکای‌دنس مدیا یکی از شرکت‌های دخیل در تولید است؛ شرکتی که دینا گلدبرگ (Dana Goldberg)، بیل باست (Bill Bost) و دیوید الیسون (David Ellison) را به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی انتخاب کرده تا روی روند ساخت نظارت داشته باشند. بازیگر فیلم‌های ترمیناتور در کنار ایفای نقش اصلی، چنین وظیفه‌ای را هم به دوش می‌کشد. جدیدترین اثر نیک سانتورا در حال حاضر مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد و فیلمنامه‌های آن هنوز تکمیل نشده است. همچنین خبری از ساخت قسمت آزمایشی نخواهد بود و مدیران نتفلیکس پس از تکمیل داستان، درباره‌ی ساخت یا عدم ساخت آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.

تازه‌ترین محصول نتفلیکس اولین تجربه‌ی آرنولد شوارتزینگر در حوزه‌ی تلویزیون به شمار می‌رود. با این حال، خبر ساختش بدون شک برای طرفداران آثار جاسوسی هیجان‌انگیز است؛ زیرا ترکیب این ژانر و شوارتزینگر قبلا نتیجه‌ی بسیار خوبی به همراه داشته است: True Lies. این فیلم سال ۱۹۹۴ میلادی به سینماها آمد و جدا از بازخوردهای مثبت، توانست فروشی نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار را در باکس آفیس جهانی به ثبت برساند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا