اپل واچ سری 9 غافلگیری بزرگی نخواهد داشت

تغییرات جزئی نسبت به اپل واچ سری 8

اپل واچ سری 9

اینطور که به نظر می‌رسد، ساعت هوشمند مورد انتظار اپل یعنی اپل واچ سری 9 قرار نیست در مقایسه با نسل قبل خود یعنی واچ سری 8 تغییرات گسترده‌ای داشته باشد.

اپل واچ سری 9 قرار است در سپتامبر امسال رسما رونمایی و احتمالا در همان ماه راهی بازار شود. با توجه به تغییراتی که سامسونگ در سری گلکسی واچ 6 در مقایسه با نسل قبل اعمال کرده، انتظار می‌رفت اپل هم برنامه‌هایی برای نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود داشته باشد اما اینطور که به نظر می‌رسد، این اتفاق رخ نخواهد داد. این خبر با توجه به گفته‌های یک افشاگر با نام Instant Digital منتشر شده که مطابق با خبرهای پیشین در این رابطه است.

اپل واچ سری 9 در واقع همان سری 8 با پردازنده‌ی متفاوت خواهد بود تا بدین ترتیب نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل بتواند در مصرف انرژی عملکرد بهینه‌ای داشته باشد و همچنین در انجام کارهای مختلف از جمله اجرای اپلیکیشن‌ها، بازی و… عملکرد فنی قابل قبولی را به نمایش بگذارد. البته ساعت‌های هوشمند اپل حتی همین حالا هم از لحاظ فنی، سرعت و قدرت هیچ مشکلی ندارند و به راحتی از پس نیاز کاربران حرفه‌ای هم بر می‌آیند اما با تجهیز سری 9 به تراشه‌ی جدید، قطعا تجربه‌ی جذاب‌تری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. طبق گفته‌های مارک گورمن، این تراشه به احتمال زیاد بر اساس A15 اپل خواهد بود که در ابتدا در سری آیفون 13 شاهد به کارگیری آن بودیم.

علاوه بر پردازنده‌ی جدید، ظاهرا قرار است اپل واچ سری 9 مثل دفعات قبل در مدل‌های مختلفی راهی بازار شود که یکی از آن‌ها آلومینیومی خواهد بود. در این مدل، ظاهرا یک رنگ صورتی هم به مجموعه رنگ‌های دستگاه اضافه شده است تا علاقه‌مندان به این رنگ محبوب هم حق انتخاب داشته باشند. ساعت‌های هوشمند جدید اپل طبق خبرهای موجود در بسته‌بندی کوچک‌تر از بسته‌بندی سری 8 راهی بازار خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا