1%
  • 0/10

آیفون ریفربیشد XS و XS Max از امروز توسط اپل وارد بازار شد

آیفون مرمت شده را با قیمت کمتر خریداری کنید

آیفون ریفربیشد XS و XS Max از امروز توسط اپل وارد بازار شد ۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
آیفون ریفربیشد

آیفون ریفربیشد مدل‌های XS و XS Max را اپل رسما به معرض فروش گذاشته و کاربران با قیمت کمتر از نسخه‌ آکبند می‌توانند آن را خریداری کنند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربران هستید که قصد پرداخت حدود هزار دلار برای گوشی‌های اپل را ندارید می‌توانید آیفون ریفربیشد را از فروشگاه اپل خریداری کنید.

اپل از امروز فروش آیفون‌های XS و XS Max ریفربیشد را آغاز کرده است.

کاربران مقیم آمریکا می‌توانند این نسخه‌ها را از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت خریداری کنند.

نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون ریفربیشد XS حدود ۶۹۹ دلار قیمت گذاری شده و نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی ۸۲۹ دلار قیمت دارد؛ در حالی که نسخه‌ آکبند این گوشی‌ها قیمتی کمتر از هزار دلار ندارد.

همچنین نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون XS Max ریفربیشد ۷۹۹ دلار قیمت دارد، نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی ۹۲۹ دلار قیمت گذاری شده و نسخه ۵۱۲ گیگابایتی آن با قیمت ۱۰۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

به این ترتیب کاربران می‌توانند آیفون ریفربیشد را ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار کمتر از مبلغ واقعی آن خریداری کنند.

آیفون‌های ریفربیشد یا رفرش در واقع دستگاه‌های هستند که کاربران بنا به دلایلی پس از خرید منصرف شده و به شرکت اپل مرجوع شده‌اند؛ برخی از این دستگاه‌ها ممکن است مشکل فنی و سخت‌افزاری داشته یا هیچ مشکلی نداشته‌اند اما چون در جعبه باز شده، به عنوان آیفون دست‌دوم به شمار می‌روند. به این ترتیب شرکت اپل پس از رفع نقص، مجددا دستگاه را بسته‌بندی‌ کرده و آن را با نام نسخه ریفربیشد یا رفرش به فروش می‌رساند.

به این ترتیب آیفون ریفربیش ‌شده عملا مشکلی در عملکرد ندارد و برخلاف تفکر برخی از کاربران، تقلبی یا دست دوم نیستند. اما با قیمت کمتری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

تمام آیفون‌های ریفربیشد شده در جعبه سفید جدید به همراه دفترچه راهنما و لوازم جانبی بازرسی و آزمایش شده در بسته بندی مجدد قرار می‌گیرند. به این ترتیب امکان تشخیص تفاوت بین نسخه ریفربیشد و یک دستگاه جدید اساساً غیرممکن است، اما روی جعبه‌های جدید کلمه Refurbished درج شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments