1%
  • 0/10

تصاویر گوشی تاشوی اپل منتشر شد؛ اپل 2-3 سال دیگر وارد این بازار می‌شود

آیفون 7 یا 8 اینچی جایگزین آیپد مینی می‌شود

تصاویر گوشی تاشوی اپل منتشر شد؛ اپل 2-3 سال دیگر وارد این بازار می‌شود ۰ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
تصاویر گوشی تاشوی اپل

به تازگی تصاویر گوشی تاشوی اپل منتشر شده که اگرچه واقعی نیستند اما با این حال به ما می‌گویند اپل جدا قصد دارد به این بازار ورود کند.

اینکه انتظار داشته باشیم اپل هنوز فناوری تاشو به بلوغ نرسیده، وارد این بازار شود، کاملا اشتباه است. اپل هیچوقت کاری را شروع نمی‌کند که همچنان پر از ایراد باشد. اما سامسونگ و شرکت‌های چینی آنقدر زود در این زمینه پیشرفت کرده‌اند و توانستند کاربران را مجذوب خود کنند که اپل هم به این بخش تمایل پیدا کرده است.

اینطور که از گزارش GSMArena پیداست، ظاهرا اپل می‌خواهد در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ وارد بازار گوشی‌های تاشو شود. از تصاویر گوشی تاشوی اپل که البته غیر واقعی نیستند چیزی پیدا نیست. ولی طبق گزارشات، می‌دانیم این گوشی نمایشگر ۷ یا ۸ اینچی خواهد داشت. در نتیجه می‌توان انتظار داشت اپل آن را جانشین آیپد مینی کند.

مشخصات فنی و تصاویر گوشی تاشوی اپل

متأسفانه چون اپل این گوشی تاشو را حداقل ۲ و حداکثر ۳ سال دیگر عرضه می‌کند، خبری از مشخصات فنی آن نداریم. فقط می‌دانیم اپل در حال آزمایش یک نسل جدید از آیپد مینی با نمایشگر OLED است. این یعنی حالاحالاها قرار نیست با آیپد مینی خداحافظی کنیم.

از طرفی اپل قصد دارد از پنل‌های OLED برای آیپد پرو هم استفاده کند. اما بعید است آیپد مینی با نمایشگر OLED را امسال شاهد باشیم. هم سامسونگ و هم LG از جمله شرکت‌های قدری هستند که می‌توانند اپل را در ساخت گوشی تاشو همراهی کنند. حتی خبرها حاکی از آن است که این دو شرکت قصد تأمین پنل‌های تاشوی ۶ و ۷ اینچی برای اپل را دارند. البته اول سامسونگ و یک سال بعد، LG این کار را انجام خواهند داد.

اینطور که به نظر می‌رسد، اپل می‌خواهد نخستین نسل گوشی تاشوی خود را بدون هیچ ضعف خاصی راهی بازار کند. کاری که همیشه انجام می‌دهد. علاوه بر گوشی تاشوی اپل که تصاویر احتمالی آن را در بالا دیدیم، اپل قصد عرضه‌ی آیپد تاشو را هم دارد. ظاهرا این محصول ۲۰٫۲۵ اینچی است اما از این بابت مطمئن نیستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments