تریلر فصل ششم Apex Legends قهرمان جدید بازی را به نمایش می‌گذارد

منتظر اضافه شدن سیستم ساخت و ساز باشید

تریلر فصل ششم Apex Legends قهرمان جدید بازی را به نمایش می‌گذارد سورنا رضایی ۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل تریلر فصل ششم Apex Legends را منتشر کرد. این ویدیو، قهرمان جدید بازی را معرفی می‌کند.

اگرچه حدودا دو سال از عرضه‌ی Apex Legends برای پلتفرم‌های هدف می‌گذرد اما ریسپاون اینترتینمنت همچنان برنامه‌های زیاد و جاه‌طلبانه‌ای برای نگه داشتن بازی بتل رویالش در مرکز توجه‌ها دارد. این استودیوی آمریکایی می‌خواهد در پاییز سال جاری میلادی نسخه‌ی اسپین‌آف تایتان‌فال را از انحصار اوریجین خارج کرده و روی فروشگاه استیم هم در دسترس قرار دهد. کاربرانی که نسخه‌ی استیم را دریافت کنند، چند آیتم تزئینی که با الهام از Half-Life و Portal ساخته شده‌اند را هدیه می‌گیرند. این آیتم‌ها به صورت اختصاصی برای آن‌ها طراحی شده است. سازندگان همچنین قصد دارند قابلیت کراس‌پلی را سرانجام اضافه کرده و همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ را منتشر کنند. البته برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ی تیم توسعه به همین موارد ختم نمی‌شود.

استودیوی ریسپاون در اقدامی غیرمنتظره تریلر فصل ششم Apex Legends را از طریق وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و ایده‌ی جالبی را برای به تصویر کشیدن چهاردهمین قهرمان به کار می‌برد. تریلر جدید به جای حرکت رو به جلو در زمان، رو به عقب حرکت می‌کند. در جریان حرکت رو به عقب، قهرمان‌های قدیمی از جمله میراژ، جیبرالتر، اوکتان و روننت نشان داده می‌شوند تا اینکه نهایتا با قهرمان جدید با نام رمپارت (Rampart) ملاقات می‌کنیم. او از یک سلاح بزرگ بهره می‌برد که به گاتلینگ شباهت دارد. نکته‌ی جالب اینجا است که رمپارت برای اشاره به سلاح مخصوصش از نام شیلا استفاده می‌کند. به غیر از این موارد، جزئیات دیگری درباره‌ی قهرمان جدید موجود نیست اما می‌توان حدس‌هایی زد. اگر رمپارت از همان ابتدای بازی به شیلا دسترسی داشته باشد، ماهیت بتل رویال بودن زیر سوال می‌رود. از همین رو، احتمالا شیلا یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی رمپارت باشد.

فصل ششم Boosted نام داشته و به غیر از اضافه کردن رمپارت، تغییرات قابل‌توجه دیگری را همراه خود به Apex Legends خواهد آورد. اولین تغییر، اضافه شدن یک سیستم ساخت و ساز است. طبق اطلاعاتی که از سوی ریسپاون اینترتینمنت منتشر شده، کاربران می‌توانند در هنگام گشت و گذار در محیط‌ها مواد مورد نیاز برای ساخت آیتم‌های مد نظر را جمع‌آوری کرده و سپس آن‌ها را به واسطه‌ی سیستم جدید تولید کنند. بدین ترتیب، نیازی نخواهد بود برای یافتن یک آیتم خاص تمام ساختمان‌ها یا لوت باکس‌ها را بچرخند. تنها کافی است مواد مورد نیاز را از گوشه و کنار نقشه جمع کنند. در حال حاضر سوالات مختلفی پیرامون سیستم ساخت و ساز وجود دارد که پاسخ آن‌ها را نمی‌دانیم. برای مثال، مشخص نیست محدودیتی برای دفعات استفاده از سیستم ساخت و ساز وجود دارد یا خیر. همچنین نمی‌دانیم این سیستم برای ساخت چه نوع آیتم‌هایی (سلاح، زره، شیلد یا غیره) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پس از نصب به‌روزرسانی فصل ششم، کاربران شاهد اضافه شدن یک مسلسل دستی جدید تحت عنوان The Volt خواهند بود. این سلاح قبلا در بازی Titanfall 2 مورد استفاده قرار گرفته بود. در حال حاضر اطلاعاتی از مشخصات The Volt (حجم خشاب، سرعت شلیک و غیره) نداریم اما این را می‌دانیم که با استفاده از انرژی شارژ می‌شود. در ضمن همزمان با آغاز فصل جدید، سیزن پس به‌طور کامل متحول شده و رقابت‌های بخش Ranked Season هم از ابتدا آغاز می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که فصل ششم رقابت‌های Apex Legends از تاریخ ۲۸ مرداد (مصادف با ۱۸ آگوست) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا