تماشا کنید: تریلر فصل هجدهم بازی Apex Legends

مبارز رباتیک

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت به تازگی تریلر فصل هجدهم بازی پرطرفدار Apex Legends را منتشر کرد که روی اپراتور جدید آن تمرکز دارد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت به تازگی با انتشار تریلری به طور کامل از فصل جدید بازی ایپکس لجندز پرده برداشت. این فصل که با نام Resurrection شناخته می‎‌شود، شامل شخصیت جدیدی تحت عنوان Revenant بوده که در واقع یک مبارز رباتیک است.

اولین قابلیت جدید این اپراتور، یک جهش رو به جلو به نام Tactical Pounce است که با کمک آن می‌توانید مسافت‌ها را با سرعت بیشتری طی کنید و سریعا به محل مبارزه برسید. مورد بعدی، Assassin’s Instinct نام دارد که جدا از تعیین دشمنان دارای سطح سلامتی پایین، سرعت بازیکن را در حالت نشسته و هنگام بالا رفتن از دیوار افزایش می‌دهد.

در کنار این موارد، Forged Shadows از دیگر ویژگی‌های این اپراتور به شمار می‌رود که به واسطه آن می‌توانید زره‌های سایه‌ای ایجاد کنید تا در صورت حمله دشمنان، آسیبی به شما وارد نشود. این شخصیت در گروه مبارزهای فوق تهاجمی با سرعت بالا قرار دارد که در طول فصل هجدهم به ایپکس لجندز راه می‌یابد. طبق روال همیشه، در صورتی که ماموریت‌ها و چالش‌ها را به پایان برسانید، برای همیشه می‌توانید این اپراتور را در اختیار داشته باشید.

لازم به ذکر است که فصل هجدهم بازی ایپکس لجندز تحت عنوان Resurrection از ۱۸ آگوست سال جاری (۲۷ مرداد ماه) همزمان با رویداد Death Dynasty آغاز می‌شود. گفته شده که در این فصل ۲۴ آیتم جدید با محدودیت زمانی نیز در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که بازی بتل رویال ایپکس لجندز در حال حاضر بای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی به طور رایگان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا