نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends با انتشار یک تریلر معرفی شد

حضور کوتاه شخصیت جدید در صحنه‌ای از تریلر

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و شرکت الکترونیک آرتز با انتشار یک تریلر از نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends رونمایی کردند.

ریسپاون اینترتینمنت سیاست مشابهی با دیگر استودیوهای فعال در حوزه‌ی بازی‌سازی در پیش گرفته و هر چند وقت یکبار فصل جدیدی از رقابت‌های Apex Legends را به همراه شخصیتی تازه معرفی می‌کند. فصل ششم که با نام Boosted شناخته می‌شود، از اواسط آگوست سال جاری میلادی آغاز شد و به همراه خود، شخصیت رمپارت را به بازی اضافه کرد. در حالی که مدت زیادی از آغاز این فصل نمی‌گذرد، استودیوی ریسپاون زمینه‌چینی برای شروع فصل بعدی رقابت‌ها و همچنین رونمایی از شخصیت جدید را آغاز کرده است.

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و شرکت الکترونیک آرتز ساعاتی قبل تریلری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و از نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends رونمایی کردند. از ویژگی‌های این نسخه‌ی می‌توان به فعال بودن کاستیک، میراژ، اوکتان، واتسون، کریپتون، روننت، لوبا، رمپارت و شخصیت فصل هفتم اشاره کرد. به بیان دیگر، قهرمان‌های نامبرده از همان ابتدای کار آنلاک بوده و اصلا نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی نیست. از دیگر محتواهای قرار گرفته می‌توان پوسته‌ی Hallowed Spirit کریپتو، پوسته‌ی Risen Queen ریث و پوسته‌ی Forged Knight روننت را نام برد که همگی لجندری بوده و جدا از ارزش بالا، کمیاب هستند.

سه پوسته‌ی لجندری دیگر هم در نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends وجود دارد که برای شخصیت‌ها نبوده و فقط روی سلاح‌های قابل‌استفاده هستند. آن‌ها شامل پوسته‌ی Curse of the Awaken تریپل تیک، پوسته‌ی Slayer’s Lancer فلتلاین و پوسته‌ی Jaded Myth سنتینال می‌شود. یک آیتم تزئینی به نام Emperor Nessy XIV هم برای خریداران در نظر گرفته شده که مانند جاسوئیچی به سلاح متصل می‌شود. در ضمن، افرادی که نسخه‌ی چمپیون را تهیه کنند، هزار سکه‌ی ایپکس به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.

تماشای تریلر معرفی نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends بیش از دو دقیقه به طول می‌انجامد. این ویدیو در بخش‌های ابتدایی خود سعی می‌کند آیتم‌های لجندری‌ای که برای خریداران نسخه‌ی چمپیون تدارک دیده شده را به نمایش بگذارد. سپس میراژ توضیحاتی کلی درباره‌ی جهان بازی داده و اتفاقاتی که طی شش فصل گذشته رخ داده را مرور می‌کند. برای مثال، در بخشی از ویدیو کلیپ معرفی روننت را می‌بینیم که در جریان آن اعضای خانواده‌ی لوبا به قتل رسیدند. میراژ در همین حین توضیحاتی را درباره‌ی دختربچه‌ی حاضر در کلیپ می‌دهد که اکنون به فردی بالغ و ماهری در مبارزه تبدیل شده است.

در بخش پایانی تریلر هم شخصیت جدید برای مدت زمان بسیار کوتاهی داخل کادر قرار می‌گیرد. از آن‌جایی که تصویر در هنگام نمایش او تار است، نمی‌توان نگاهی دقیق انداخت. با این حال، نحوه‌ی ایستادنش به شخصیت‌های مونث Apex Legends شباهت دارد. در ضمن، زمان انتشار نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends به طور دقیق مشخص نشده است. ریسپاون اینترتینمنت تنها گفت این نسخه همزمان با آغاز فصل هفتم در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. تا به این لحظه صحبتی از تاریخ شروع این فصل به میان نیامده است.

Apex Legends هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا