رونمایی از لجند Loba در ویدیوی داستانی جدید بازی Apex Legends

شایعات و گزارش‌های قبلی حقیقت داشتند

رونمایی از لجند Loba در ویدیوی داستانی جدید بازی Apex Legends سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی Respawn Entertainment دیشب یک ویدیوی داستانی جدید از بازی Apex Legends منتشر کردند که در آن از لجند جدید Loba رونمایی شد.

جدیدترین قسمت از سری ویدیوهای داستانی Stories from the Outlands با نام Legacy of A Thief به رونمایی از لجند جدید بازی اختصاص داشت که طبق شایعات و گزارش‌های گذشته Loba نام دارد و همان دختری است که در تریلر انتشار فصل چهارم Apex Legends پدر و مادرش توسط Revenant کشته شدند.

این شخصیت با نام Loba Andrade پس از قتل والدینش، توسط یک خانواده به سرپرستی پذیرفته شد. او به مرور تلاش کرد تا با گذشته‌ی تاریک خود کنار بیاید، اما همچون پدرش به یک سارق حرفه‌ای تبدیل شد. در انتهای این ویدیو می‌بینیم که دوست لوبا، به او می‌گوید که Revenant را پیدا کرده است و در نهایت لوبا را می‌بینیم که حالت خشم در چهره‌اش پدیدار می‌شود و دوباره به فکر انتقام می‌افتد.

این‌طور که به نظر می‌رسد، تقابل Loba و Revenant یکی از مهم‌ترین بخش‌های داستانی در فصل پنجم Apex Legends باشد. فصل جدید بازی با نام Fortune’s Favor از تاریخ ۱۲می (۲۳ اردیبهشت) آغاز خواهد شد و محتواهای متنوعی از جمله بتل پس تازه و همچنین یک حالت جدید به ارمغان خواهد آورد.

در حال حاضر می‌توانید بازی Apex Legends را به صورت رایگان روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تجربه کنید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا