به‌روزرسانی جدید Anthem محیط بازی را سفید پوش می‌کند

رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد فنی

به‌روزرسانی جدید Anthem

استودیوی بایوور ساعاتی قبل به‌روزرسانی جدید Anthem را منتشر کرد. این به‌روزرسانی Icetide نام داشته و محیط‌ بازی را سرتاسر سفید پوش می‌کند.

در حالی که بسیاری از طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی انتظار داشتند تا استودیوی بایوور با انتشار Anthem به دوران اوجش بازگردد، این اتفاق رخ نداد. اگرچه جدیدترین محصول سازندگان Mass Effect از لحاظ جلوه‌های گرافیکی، سیستم مبارزه و قابلیت پرواز مورد تحسین قرار گرفت اما به‌خاطر طراحی تکراری مراحل، مشکلات فنی و داستان‌ بدون انسجام بازخوردهای منفی بسیاری را دریافت کرد.

همه‌ی این‌ها باعث شد تا Anthem آنطور که باید و شاید در زمینه‌ی فروش موفق عمل نکند. الکترونیک آرتز انتظار داشت این بازی نقش‌آفرینی تا پایان ماه مارس شش میلیون نسخه فروش داشته باشد اما چنین اتفاقی رخ نداد. حتی درآمد کسب شده از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای هم کمتر از چیزی بود که انتظار می‌رفت. با وجود همه‌ی این‌ها، بایوور اعلام کرد نسبت به این بازی متعهد بوده و انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف را ادامه خواهد داد.

خالق سری Dragon Age به‌روزرسانی جدید Anthem را به مناسبت فرا رسیدن فصل تعطیلات منتشر کرده است. این به‌روزرسانی نه تنها رویداد Icetide را به بازی اضافه کرده، بلکه باعث شده است تا محیط‌ آن سرتاسر سفید پوش شود. طبق بیانیه‌ای که استودیوی بایور منتشر کرده، باریدن برف اتفاقی نادر در دنیای این بازی محسوب می‌شود اما دستگاه‌های شیپر (Shaper) باعث به‌وجود آمدن کولاک شده‌اند.

در جریان برگزاری رویداد Icetide، هر هفته شاهد معرفی یک Stronghold جدید خواهیم بود. کاربران می‌توانند با انجام این ماموریت‌ها مقدار زیادی کریستال به‌دست آورده و بسیاری از آیتم‌های فصلی را از آن خود کنند. از دیگر محتویاتی که به‌روزرسانی ۱.۶.۰ به بازی Anthem اضافه می‌کند می‌توان به رویدادهای جهانی لجندری، چالش‌های تازه، آیتم‌های تزئینی و رقابت‌های Time Trials اشاره کرد.

با شرکت در رقابت‌های Time Trials می‌توانید مهارت‌های خود را در استفاده از جاولین‌ها در معرض آزمایش قرار دهید. تعداد این رقابت‌ها هشت عدد بوده و در بخش‌های مختلف سرزمین باستیون قابل مشاهده هستند. جدیدترین به‌روزرسانی Anthem همچنین باعث می‌شود تا دستیابی به سلاح‌ها و زره‌های لجندری آسان‌تر شود. پس از دریافت گاردین توکن به‌خاطر انجام‌ چالش‌های روزانه و هفتگی، به مقبره‌های Legionnaires بروید تا آیتم‌های جدید به‌دست آورید. هر یک از مقبره‌ها نوع متفاوتی از آیتم‌ها را دارد که در ادامه قابل مشاهده است:

  • مقبره‌ی Artinia: سلاح‌ لجندری
  • مقبره‌ی Cariff: زره‌ی لجندری
  • مقبره‌ی Yvenia: سلاح دستی لجندری و قطعات مخصوص جاولین
  • مقبره‌ی Gawnes: زره‌های پشتیبانی لجندری و تجهیزات مختلف از جمله گلوله‌‌ی انواع متفاوت سلاح‌ها

به‌روزرسانی Icetide در کنار اضافه کردن محتویات جدید، باعث رفع باگ‎های گزارش‌شده، بهبود عملکرد فنی و ایجاد تعادل می‌شود. برای مشاهده‌ی لیست کامل تغییرات می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. در پایان، لازم به ذکر است که Anthem هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا