توسعه‌دهندگان درحال تلاش برای بهبود بازی Anthem هستند

منتظر به‌روزرسانی‌های بزرگی باشید

توسعه‌دهندگان درحال تلاش برای بهبود بازی Anthem هستند مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Anthem

استودیوی BioWare می‌گوید قصد دارد محتوای جدیدی را به بازی Anthem اضافه کند و برخی از مشکلات این بازی نقش‌آفرینی را رفع کند.

به‌ نظر می‌رسد شرکت BioWare هنوز هم به Anthem امید دارد و برای بهتر شدن این بازی می‌خواهد تلاش کند. مدتی پیش این استودیو به طور سربسته از برنامه‌ها و به‌روزرسانی‌های خود برای این عنوان خبر داده و از تلاش برای رفع برخی باگ‌ها و مشکلات آن گفته بود.

کریستین دایلی، یکی از اعضای BioWare شهر داستین، می‌گوید از زمان شیوع ویروس کرونا و تبدیل شدن آن به یک پاندمی، استودیو در معرض مشکلات زیادی بوده و طی چند ماه گذشته شرایط کاری جدیدی برای این مجموعه به‌وجود آمده است. دایلی می‌گوید او هم مانند بسیاری از توسعه‌دهندگان دیگر در سراسر جهان، در خانه کار می‌کرده تا به سرکوب ویروس کرونا کمک کند.

طبق گفته‌ی ‌دایلی، بازی Anthem قرار است وارد مرحله‌ی تازه‌ای شود که این مرحله هنوز در نقطه‌ی آزمایش قرار دارد. او می‌گوید مجموعه‌ی BioWare ایده‌های زیادی برای این بازی در سر دارند و امیدوارند این ایده‌ها عملی شوند.

تیم Anthem در دوران نهفتگی به‌سر می‌برد و ما به‌دنبال آن هستیم که ایده‌های خود را به ثبت برسانیم. دوره‌ی نهفتگی اصطلاحی است که ما از آن استفاده می‌کنیم و برایمان به معنی بازگشت به عقب و آزمایش و نمونه‌برداری بخش‌هایی از بازی است که معتقدیم در آن‌ها کوتاهی کرده‌ایم و قصد داریم هر چه که شما درمورد این بازی دوست داشته‌اید را بررسی کنیم؛ و بله تیم ما کوچک است اما تمام هدف ما برگشتن به نقطه‌ی شروع خواهد بود. تیم کوچک ظرافت و چالاکی‌ای دارد که شاید یک تیم بزرگ نداشته باشد.

دایلی در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفته قصد ندارد از تمام برنامه‌های سازندگان پرده‌برداری کند و فقط می‌خواهد نوید تغییرات مثبتی را بدهد. او و بقیه‌ی تیمش معتقدند که بازی Anthem در مسیر خوبی پیش خواهد رفت و امیدوار هستند مردم هم همین فکر را کنند. تاریخ انتشار این به‌روزرسانی اعلام نشده است. این عنوان نقش‌آفرینی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا