آیا مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse حضور دارد؟

یک بازگشت غیر منتظره!

مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse

بازگشت اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در فیلم Spider-Man: No Way Home واقعا بینندگان را مشتاق دیدن چیزهای بیشتری کرده است، مثل حضور مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse که هنوز به طور رسمی تائید نشده است.

بینندگان با دقت اخیرا فکر می‌کنند که مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse حضور دارد، زیرا معتقدند که او را در تریلر جدید این انیمیشن مشاهده کرده‌اند. شاید مجموعه فیلم‌های The Amazing Spider-Man به اندازه سه‌گانه‌ای که سم ریمی (Sam Raimi) از شخصیت مرد عنکبوتی ساخت، محبوب نباشد، اما مطمئنا به تیم بازیگران آن ایرادی گرفت. اندرو گارفیلد به ویژه به عنوان تجسم تاریک‌تر و متفکرانه‌تر پیتر پارکر (Peter Parker) که قادر به خارج شدن از سایه تراژدی نبود، ایفای نقش تاثیرگذاری را از او خود به جای گذاشت.

اندرو گارفیلد سال گذشته به نقش مورد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home‌ بازگشت تا یک ماجراجویی مولتی‌ورسی را به همراه دو مرد عنکبوتی دیگر در آن اثر تجربه کند. این بلاک باستر بزرگ دنیای سینمایی مارول (MCU) به اندرو گارفیلد این فرصت را داد تا زندگی و احساساتی را که احساس می‌کرد شخصیت مرد عنکبوتی سزاوار آن است، به نمایش بکشد. بینندگان از ایفای نقش او بسیار خوشحال شدند و از آن زمان کمپین برجسته‌ای را برای شرکت سونی (Sony) تشکیل داده‌اند تا پس از سال‌ها دوباره فیلم The Amazing Spider-Man 3 را بسازد و به اندرو گارفیلد این فرصت را بدهد تا شایسته‌ترین مرد عنکبوتی‌ای می‌تواند را به طرفداران ارائه دهد.

مدت‌هاست که این شایعه وجود دارد که اندرو گارفیلد و توبی مگوایر (Tobey Maguire) قرار است تا در انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse حضور داشته باشند. اکنون حدس‌ها و گمان‌ها نسبت به این موضوع پس از انتشار تریلر جدید این انیمیشن بیشتر شده است و طرفداران به ویژه فکر می‌کنند که مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse حضور دارد. در این تریلر مرموز که انواع مختلفی از مرد عنکبوتی‌های متفاوت را نشان می‌دهد، مثل مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ (Spider-Man 2099) می‌بینیم که در لحظه‌ای یک مرد عنکبوتی وجود دارد که اگر بیشتر به آن دقت کنیم، متوجه می‌شویم که به طرز مشکوکی شبیه به مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در مجموعه فیلم‌های The Amazing Spider-Man لباس پوشیده است. شما در زیر می‌توانید تصویر آن مورد عنکبوتی را مشاهده کنید:

آیا مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز اندرو گارفیلد در Across the Spider-Verse حضور دارد؟

این تنها حدس و گمان هست و هیچ چیزی را به صورت رسمی تائید نمی‌کند. همچنین ممکن است که سازندگان این انیمیشن تنها از لباس مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد استفاده کرده باشند و خود او در آن هیچ حضوری نداشته باشد. با این حال، انتظار می‌رود تا با چنین شخصیت پرطرفداری شرکت سونی بخواهد تا چیزی بیشتر از نمایش یک ایستر اگ را نشان بدهد. آن‌ها یک مرجع صریح را می‌خواهند، چیزی که طرفداران را به صحبت وادار کند. با این حال، یک حضور افتخاری و کوتاه لحظه مهمی خواهد بود که اساسا تائيد می‌کند که اسپایدر-ورسی که در این انیمیشن می‌بینیم، حتی دنیای لایو اکشن سونی از مرد عنکبوتی و همچنین دنیای سینمایی مارول را نیز در برمی‌گیرد.

البته این کار می‌تواند یک خطای جزئی را ایجاد کند،‌ زیرا این حالت به آن معنی است که مولتی ورس دنیای سینمایی مارول دو زمین با نام ۶۱۶ دارد، اما این امر قابل بخشش و نادیده گرفتن است، زیرا این‌ها جزئیاتی هستند که تنها طرفداران به شدت پیگیر و حرفه‌ای یا به اصطلاح هاردکور متوجه آن می‌شوند. همچنین این کار راه را برای حضور مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) نیز در این انیمیشن باز می‌کند. جالب است بدانید که این مرد عنکبوتی که طرفداران گمان می‌کنند، مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد است، در حال صحبت با یک نوع دیگر در لباس مشکی نشان داده است. این مرد عنکبوتی که اتفاقات بدی و دوران تاریکی را در زندگی خود گذرانده، اکنون می‌تواند در تلاش برای کمک به یکی از برادران عنکبوتی خود باشد.

اندرو گارفیلد یکی از بزرگترین طرفداران مورد عنکبوتی است و عشق او در هر مصاحبه نسبت به این شخصیت کاملا نمایان است. او سزاوار چیزی بهتر از مجموعه فیلم‌های The Amazing Spider-Man بود، آثاری که بدون این که به او فرصتی را برای نشان دادن پتانسیل‌هایش بدهند،‌ به طور ناگهانی به پایان رسیدند. فیلم Spider-Man: No Way Home کمی به اندرو گارفیلد فرصت ارائه یک هنرنمایی شایسته را داد. اما امیدواریم که سونی همچنان به استفاده از این شخصیت ادامه دهد و او را در آثار بیشتری ببینیم.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. همچنین قرار است تا دنباله آن یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) اکران شود. شامیک مور (Shameik Moore) در نقش مایلز مورالز (Miles Morales)، هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) در نقش گوئن استیسی (Gwen Stacy)، جیک جانسون (Jake Johnson) در نقش پیتر بی. پارکر (Peter B. Parker)، اسکار آیزاک در نقش میگل اوهارا (Miguel O’Hara) یا همان مرد عنکبوتی ۲۰۹۹، اسا ری (Issa Rae) در نقش جسیکا درو (Jessica Drew) یا زن عنکبوتی (Spider-Woman) از جمله افرادی هستند که در این اثر به صداپیشگی پرداخته‌اند.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا