بازی ترسناک Amnesia: A Machine for Pigs را به صورت رایگان دریافت کنید!

Kingdom: New Lands رایگان شده است

بازی ترسناک Amnesia: A Machine for Pigs

با توجه به اعلام اپیک گیمز، با مراجعه به فروشگاه این شرکت می‌توانید بازی ترسناک Amnesia: A Machine for Pigs را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

اپیک گیمز روند رایگان کردن بازی‌هایش را از ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ شروع کرد. به نظر می‌رسید با فرا رسیدن سال جدید میلادی، این فروشگاه کمپین بازی‌های رایگان را کنار گذاشته و استفاده از دیگر روش‌های تبلیغاتی را در دستور کار قرار دهد اما از آن‌جایی که این سیاست مورد استقبال قرار گرفت، در سال جاری میلادی همچنان شاهد رایگان شدن بازی‌های مختلف به صورت هفتگی هستیم.

با توجه به بیانیه‌ی اخیر فروشگاه اپیک گیمز، کاربران می‌توانند بازی ترسناک Amnesia: A Machine for Pigs را به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنند. محصول استودیوی چاینیز رووم (The Chinese Room) دنباله‌ی مستقیمی برای Amnesia: The Dark Descent بوده و در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار گرفت. داستان بازی در مورد فرد ثروتمندی به نام اسوالد ماندوس است که در لندن زندگی می‌کند. او که چند ماه قبل از یک سفر ماجراجویانه به مکزیک بازگشت، همچنان تب داشته و گهگاهی هم کابوس می‌بیند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه او متوجه می‌شود دو فرزند پسرش داخل دستگاهی که قبلا اختراع کرده بود گرفتار شده و هر چه سریع‌تر باید برای نجاتشان دست به کار شود.

Amnesia: A Machine for Pigs دارای دوربین اول شخص بوده و گیم‌پلی آن روی گشت و گذار در محیط به منظور جمع‌آوری اطلاعات پایه‌ریزی شده است. دستیابی به نوشته‌ها و بخش‌هایی مختلف دفترچه‌ی خاطرات به هیچ وجه ساده نیست؛ زیرا  موجودات ترسناک در گوشه و کنار کمین کرده‌اند. در ضمن، محیط بازی‌های دارای معماهای مختلفی است که حل کردنشان نیاز به تفکر دارد. محصول مشترک چاینیز رووم و فریکشنال گیمز برخلاف Amnesia: The Dark Descent نقدهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد. این بازی همچنین در هفته‌ی نخست انتشار خود بیش از۱۲۰ هزار نسخه فروخت. برای دریافت A Machine for Pigs می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

Kingdom: New Lands دومین عنوانی است که کاربران می‎‌توانند با مراجعه به فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان دریافت کنند. داستان درباره‌ی یک پادشاه است که دنبال سرزمینی کم جمعیت می‌گردد تا بتواند حکومت خود را در آنجا تاسیس کند. او طی اتفاقی به یک جزیره می‌رسد که افسانه‌های بسیاری پیرامونش وجود دارد و سکونتگاه موجودات مختلفی است. این بازی به صورت دو بعدی و در ژانرهای شبیه‌ساز و استراتژی ساخته شده است. وظیفه‌ی اصلی کاربر، مدیریت منابع، گسترش امپراتوری و همچنین ایجاد سازه‌ی دفاعی برای مقابله با حملات است. برای دریافت New Lands کافی است به آدرس بازی در فروشگاه اپیک مراجعه کنید.

Amnesia: A Machine for Pigs و Kingdom: New Lands تا یک آبان (مصادف با ۲۲ اکتبر) رایگان هستند. پس از آن، تخفیف صد در صدی روی Costume Quest 2 و Layers of Fear 2 اعمال خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا