#مهسا_امینی

رسوایی امبر هرد در دادگاه جانی دپ و ماجرای دروغی عجیب!

موفقیت دپ با اشتباه وکیل هرد

رسوایی امبر هرد در دادگاه جانی دپ و ماجرای دروغی عجیب! امیرحسین ناصری ۱ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ سینمای جهان

در دادگاه جانی دپ (Johnny Depp) و امبر هرد (Amber Heard) اخیرا وکیل هرد درباره کتک خوردن موکل خود حرفی را زده که ظاهرا هرگز واقعیت نداشته و دروغی بیش نیست!

از سال ۲۰۱۴ امبر هرد و جانی دپ، دو بازیگر مشهور سینمای هالیوود تصمیم به زندگی مشترک گرفتند. اما این زندگی جدید چندان طول و دوامی نداشت و پس از گذشت کمتر از ۲ سال، آن‌ها از همدیگر طلاق گرفتند. این حرکت که با اعتراض از سوی هر دو طرف همراه بود،‌ به این دلیل انجام شد که هرد اظهار می‌کرد جانی دپ او را شدیدا کتک می‌زند! آن هم در حالی که خود دپ این مورد را انکار می‌کرد و سعی داشت تا بی‌گناهی خود را اثبات کند.

بدین ترتیب،‌ طولی نکشید تا دادگاه‌های بین این دو بازیگر شروع شد و فاز آخر آن نیز در حال حاضر انجام می‌شود. در این دادگاه‌ها، هر دو طرف سعی می کنند تا با شواهد ارائه شده از ادعای خود دفاع کنند، در حالی که ظاهرا وکیل هرد چندان هم به کار خود مسلط نیست و اخیرا اشتباه‌های خیلی بزرگی را از جمله گفتن یک دروغ بسیار بزرگ انجام داده است!

همانطور که در ویدیو زیر می‌بینید، وکیل امبر هدر در دادگاه خطاب به جانی دپ و قاضی اظهار می‌کند که موکل او برای اینکه آثار زخم روی صورت خود را نشان ندهد، از یک کانسیلر خاص استفاده می‌کرده که آن را حتی در دست گرفته است. او می‌گوید که هرد هر روز این محصول را همراه خود داشته و از آن برای پوشش دادن پوست زخم شده و آثار کبودی استفاده می‌کرده است. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که برند مورد نظرمحصول آرایشی بهداشتی که در دستان وکیل امبر هرد دیده می‌شود اخیرا از دست آن‌ها شکایت کرده و اعلام کرده که ظاهرا این محصول در سال ۲۰۱۷ تولید شده است! آن هم در حالی که سال‌های زندگی مشترک هرد با جانی دپ از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ بوده و با این حساب اظهار وکیل امبر هرد کاملا دروغ خواهد بود!

برند میلانی (Milani Cosmetics) در واقع یک پک کانسیلر دارای رنگ‌های مختلف را در سال ۲۰۱۷ تولید کرده است که نمونه مشابه آن در دستان وکیل امبر هرد دیده می‌شود؛ تاریخی که با ادعای جدید این وکیل و خود هرد کاملا در تضاد بوده و احتمالا اثر بسیاری در رای نهایی قاضی خواهد داشت.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا