#مهسا_امینی

اولین رویداد بازی Halo: Infinite با جوایز رایگان شروع شد

نگران زمان کم نباشید

رویداد بازی Halo: Infinite

رویداد بازی Halo: Infinite با نام Fracture Tenrai به تازگی شروع شده و جوایز رایگان بسیاری را برای مدت یک هفته در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

بازی Halo: Infinite یک قابلیت بسیار جالب دارد که آن هم قرار دادن تجربه بخش چند نفره به صورت رایگان در دسترس کاربران است. با این وجود، هنوز این بخش فصل اول خود را شروع نکرده، در حالی که اولین رویداد آن به تازگی آغاز شده و جوایز رایگان جالبی را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد! اما آیا فکر می‌کنید که می‌توانید تمام آیتم‌های این رویداد را در عرض یک هفته دریافت کنید؟

در واقع Fracture Tenrai خود دارای یک بتل پس جداگانه است که به طرز عجیبی رایگان خواهد بود! با این حال سطح‌های مختلف Tier این رویداد در کنار بتل پس اصلی قرار نخواهد گرفت و جداگانه با بازی کردن طی خواهد شد. تعداد سطح‌های این رویداد ۳۰ Tier بوده و بعد از باز کردن هر لول جایزه خاصی را دریافت خواهید کرد که برخی از آن‌ها بخش‌هایی از زره Yoroi هستند. با این وجود باید بدانید که Fracture Tenrai فعلا تنها یک هفته طول می‌کشد و احتمالا شما هرگز نمی‌توانید در هفت روز تمام جوایز آن را دریافت کرده و زره را کامل کنید! در نتیجه سازندگان اعلام کرده‌اند که به جز این هفته، بعدها باز هم می‌توانید در تاریخ‌های دیگری نیز به ادامه باز کردن این جوایز بپردازید.

همچنین لازم به ذکر است که استودیو 343 Industries اعلام کرده شما هرگز قادر نیستید تا جوایز این رویداد را برای خود بخرید! بلکه حتما باید با تجربه خود بازی و گذراندن ساعت‌ها دویدن داخل نقشه‌های مختلف آیتم‌ها را دریافت کنید. به علاوه، یک حالت جدید به نام Fiesta: Slayer نیز به بازی اضافه شده که در آن شما هربار که کشته می‌شوید، سلاح متفاوتی را بعد از ظاهر شدن دریافت خواهید کرد!

اولین رویداد بازی Halo: Infinite با عنوان Fracture Tenrai از امروز شروع شده و تا ۹ آذر (۳۰ نوامبر) ادامه خواهد داشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا