بازی‌های رایگان هفته پایانی آپریل در فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

Alien: Isolation و Hand of Fate 2 رایگان شدند

بازی‌های رایگان هفته پایانی آپریل در فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند نیما خدارحمی ۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
Alien Isolation Hand of Fate 2 Free on Epic Games Store

فروشگاه اپیک گیمز چند سالی‌ست که وارد دنیای پر رقیب فروشگاه‌های بازی شده و سعی دارد با رایگان سازی بازی‌های متفاوت، نام‌هایی بزرگ مانند استیم را از پای دربیاورد. این هفته نیز مانند دیگر هفته‌ها بازی‌هایی رایگان شده که در ادامه به معرفی اجمالی آن‌ها خواهیم پرداخت.

پنج شنبه هر هرهفته، روز خوب بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز بوده و این هفته اپیک پنج شنبه‌ای هیجان انگیز را برای کاربران فراهم کرده است. بازی‌های رایگان این هفته Alien: Isolation و Hand of Fate 2 هستند. این بازی‌ها درحالت عادی به‌ترتیب با قیمت‌های 39.99 و 29.99 دلار به‌فروش می‌رسند و حال شما فرصت دریافت آن‌ها بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای را تا تاریخ 29 آپریل برابر با 9 اردیبهشت 1400 دارید. شما هر زمانی طی یک هفته این بازی‌ها را به کتابخانه بازی‌های خود اضافه کنید، آن‌ها را برای همیشه نگه خواهید داشت، پس نیازی به عجله کردن نیست. فروشگاه اپیک گیمز رایگان شدن این دو بازی را اینگونه در توییت خود اعلام کرد:

در بازی رومیزی زنده با دنیایی فانتزی و تاریک ریسک کنید یا معنای واقعی ترس در برابر خطر فناپذیر را کشف کنید... در فضا. بازی‌های Hand of Fate 2 و Alien: Isolation را تا 29 آپریل به‌صورت رایگان در فرشگاه اپیک گیمز دریافت کنید.

درحالی که بازی Alien: Isolation مدت زمان زیادی‌ست دردسترس بوده، بازی Hand of Fate 2 در فروشگاه اپیک گیمز نسبتا جدید محسوب می‌شود. این بازی در تاریخ 4 مارس سال جاری میلادی و برابر با 14 اسفند سال 1399 به این فروشگاه افزوده شده که بدون شک باعث رغبت بیشتر بازیکنان برای دریافت این عنوان می‌شود. بازی Hand of Fate 2 ترکیبی از اکشن، عناصر سبک Roguelike و خزیدن در سیاه چال‌هاست. بازی Alien: Isolation نیز یک بازی ترسناک فضایی بوده که براساس سری فیلم‌های سینمایی با همین نام ساخته شده است. این دو بازی تجربیاتی کاملا متفاوت را ارائه داده که بدون شک اکثریت بازیکنان از آن‌ها لذت خواهند برد.

طی این هفته و هفته پیشین، کاربران فروشگاه اپیک گیمز پنج بازی رایگان را دریافت کرده‌اند. هفته آینده مقداری متفاوت خواهد بود و کاربران محتوای درون بازی Idle Champions of the Forgotten Realms را دریافت خواهند کرد که از 29 آپریل، برابر با 9 اردیبهشت آغاز خواهد شد. طبق محاسبات، ارزش این محتوای درون بازی درحدود 100 دلار خواهد بود. بازی Idle Champions of the Forgotten Realms خود رایگان بوده و از همین حالا می‌تواند به بررسی این بازی بپردازید.

بدون شک هیچکس از بازی‌های رایگان ناراضی نبوده و بسیاری به‌دنبال آن‌ها خواهند رفت. آیا شما به تجربه بازی‌های رایگان اپیک گیمز پرداخته‌اید؟ این بازی‌ها شما را وادار به استفاده همیشگی از این پلتفرم کرده‌اند؟ نظرات خود را باما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا