لوگوی جدید Alan Wake 2 به عنوان هدیه سال نوی سم لیک منتشر شد

ساده، گویا و مناسب برای یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳

لوگوی جدید Alan Wake 2

سال ۲۰۲۳ برای طرفداران رمدی طوفانی آغاز شد. کارگردان خلاق سری بازی Alan Wake به عنوان هدیه سال نوی میلادی ما را با لوگوی جدید Alan Wake 2 آشنا کرد. طبق اطلاعات انتشار یافته این بازی طی سال ۲۰۲۳ به انتشار خواهد رسید.

سم لیک (Sam Lake)، کارگردان محبوب استودیو رمدی (Remedy Entertainment) سال ۲۰۲۳ را با هدیه‌ای ویژه برای ما آغاز کرد. سم لیک ساعاتی پیش با انتشار عکسی از لوگوی رسمی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال یعنی Alan Wake 2 پرده برداری کرد. این بازی مورد انتظار در حالی که روادید رخ داده در نسخه ابتدایی را دنبال می‌کند، ارتباطی قابل توجه با دیگر بازی استودیو رمدی یعنی Control خواهد داشت.

سری بازی Alan Wake پس از انتشار بسته الحاقی AWE برای بازی Control، جانی تازه به خود گرفت. این بسته الحاقی دنیای دو بازی Alan Wake و Control را به یکدیگر پیوند داده تا ما شاهد جهان متصل رمدی یا Remedy Connected Universe باشیم. استودیو رمدی قصد دارد این دنیا را با عرضه بازی‌های Alan Wake 2 و البته Control 2 گسترش دهد. آن‌ها به همین منظور چندی پیش نسخه ریمستر شده بازی Alan Wake را نیز عرضه کردند تا کاربران و طرفداران بتوانند تجربه‌ای دوباره، این بار با کیفیت بهتر از این عنوان محبوب داشته باشند.

سم لیک در کنار رونمایی از لوگوی رسمی بازی مورد انتظار خود، پیامی دلگرم کننده برای طرفداران به جا گذاشت. لیک در پیام خود اشاره داشت که سال ۲۰۲۳ سالی بسیار شلوغ و بسیار هیجان انگیز برای رمدی خواهد بود و یکی از بخش‌های جذاب این سال توسعه هر چه بیشتر بازی Alan Wake 2 است. او همچنین اشاره داشت که اگر با دقت به تصویر انتشار یافته نگاه کنید، ممکن است سرنخی جدید به دست آورید! در ادامه شما می‌توانید تصویر منتشر شده توسط سم لیک را تماشا کنید. البته نا گفته نماند که به نظر سم لیک قصد شوخی با کاربران را داشته و سرنخی در تصویر وجود ندارد!

این توییت منتشر شده توسط سم لیک، بسیاری را به این باور رسانده که باید شاهد انتشار بازی Alan Wake 2 طی سال ۲۰۲۳ باشیم و به تاخیر افتادن آن تا سال ۲۰۲۴ دور از انتظار است. علاوه بر آن، طرفداران به شدت منتظر انتشار نسخه ریمیک سری بازی محبوب Max Payne توسط دو استودیو دوست داشتنی رمدی و راکستار (Rockstar) هستند. بازی‌های بسیاری توسط رمدی در دست توسعه بوده و همانطور که سم لیک نیز اشاره داشت، سال شلوغی پیش روی آن‌ها است.

سال ۲۰۲۳ بسیار طوفانی برای رمدی آغاز شد و کاربران بیش از همیشه برای تجربه بخشی جدید از جهان متصل رمدی هیجان زده هستند. با توجه به اطلاعات انتشار یافته توسط سم لیک، انتظار داریم که اخبار زیادی پیرامون استودیو رمدی طی سال ۲۰۲۳ به انتشار برسد که بدون شک هر لحظه هیجان طرفداران را بیشتر و صبر آن‌ها را کمتر می‌کند. خوشبختانه ما طی سال ۲۰۲۳ بارها و بارها فرصت صحبت کردن درباره بازی Alan Wake 2 را می‌یابیم. نا گفته نماند دو پروژه دیگر با نام‌های رمزی Vanguard و Condor توسط رمدی در دست توسعه هستند.

در پایان بار دیگر باید اشاره داشت که سال ۲۰۲۳ سالی پر بار برای طرفداران رمدی و بیش از همه بازی Alan Wake بوده و امیدواریم نسخه نهایی بازی ارزش این میزان صبر و تبلیغات را داشته باشد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از عرضه بازی Alan Wake 2 حتما به تجربه نسخه ریمستر شده بازی Alan Wake بپردازید.

بازی Alan Wake 2 در تاریخی نا مشخص در سل ۲۰۲۳ برای رایانه شخصی و کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره لوگوی جدید Alan Wake 2 و اطلاعات انتشار یافته از این بازی چیست؟ آیا شما نیز برای تجربه این بازی هیجان زده هستید؟ نظرات و پیشنهادات شما را در سرگرمی شنوا هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا