#مهسا_امینی

تماشا کنید؛ از تریلر گیم‌پلی جدید و تاریخ انتشار عنوان Age of Empires IV رونمایی شد

پایان ۱۶ سال دوری از Age of Empires

حال پس از مدتی طولانی طرفداران سبک استراتژیک به‌وجد آمده و تریلر گیم‌پلی جدید و البته زمان انتشار عنوان Age of Empires IV را مشاهده می‌کنند.

عنوان Age of Empires IV بالاخره پس از مدت‌ها تریلر گیم‌پلی جدیدی را در کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت دریافت کرد. ما در این تریلر بیشتر شاهد نحوه شکل‌گیری قلمرو شما درکنار نحوه جنگ‌آوری جنگجویان هستیم. اینگونه که به‌نظر می‌رسد جنگ‌های دریایی رکن مهمی در این عنوان داشته و شما درکنار حمایت و پشتیبانی نیروهای زمینی باید حواستان را به خروش دریاها بدهید. اگر نسخه‌های ریمستر شده سری Age of Empires را فاکتور بگیریم، ما پس از ۱۶ سال با نسخه‌ای تازه از Age of Empires روبه‌رو هستیم و همانطور که در تریلر منتشر شده مشاهده می‌کنید گرافیک و جلوه‌های بصری این عنوان بسیار چشم‌نواز هستند.

نکته‌ای که بسیار درباره این عنوان حائز اهمیت است، حضور این بازی از اولین روز عرضه در ایکس باکس گیم پس بوده که امتیازی بسیار عالی برای کاربران ایکس باکس گیم پس به‌حساب می‌آید. زمان انتشار معرفی شده که پیش‌تر پاییز سال ۲۰۲۱ اعلام شده بود به‌طور دقیق مشخص شد و شما می‌توانید این عنوان در تاریخ ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۰ برای رایانه‌های شخصی خریداری کنید.

مراسم E3 شب دوم خود را سپری کرده و عناوین بسیار برای معرفی باقی مانده و شما می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با آن را از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا