تریلر The Addams Family 2 منتشر شد؛ سفری هیجان‌انگیز به سرتاسر آمریکا

این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد

استودیو آمریکایی مترو-گلدوین میر ساعاتی قبل اولین تریلر The Addams Family 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد.

حانواده آدامز، یک فرنچایز رسانه‌‎ای است که اواخر دهه ۳۰ میلادی توسط چارلز آدامز (Charles Addams) خلق شد و شامل شخصیت‌هایی می‌شود که از فیلم‌های ترسناک الهام گرفته‌ شده‌اند. مترو-گلدوین میر و یونیورسال در سال ۲۰۱۹ میلادی ریبوت سینمایی آن را ساخته و تحت عنوان The Addams Family روی پرده نقره‌ای بردند. اثر مزبور بازخوردهای ضد و نقیضی را از سوی منتقدان دریافت کرد اما توانست بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. از آن‌جایی که بودجه ساخت تنها ۲۴ میلیون دلار بود، سازندگان تصمیم گرفتند ساخت قسمت دوم را در دستور کار خود قرار دهند.

مترو-گلدوین میر اواسط اکتبر سال ۲۰۱۹ که از ساخت The Addams Family 2 خبر داد، اعلام کرد انیمیشن جدید در اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی به سینماها خواهد آمد. مطابق انتظار، همه‌گیری ویروس کرونا باعث تغییر چند باره در تاریخ اکران شده است. استودیو آمریکایی در ابتدا تصمیم گرفت اکران را دو هفته عقب بیاورد. با گذشت مدت دیگری، مدیران ترجیح دادند انتشار در سینماهای سراسر جهان باز هم چند روز زودتر رخ دهد.

اولین تریلر The Addams Family 2 ساعاتی قبل در کانال یوتیوب مترو-گلدوین میر قرار گرفت. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و مخاطب را با خلاصه داستان آشنا می‌کند. با توجه به ویدیو، گومز و مورتیشیا آدامز سر میز شام نشسته و منتظر فرزندانشان هستند اما آن دو یک نامه فرستاده و اطلاع می‌دهند تمایلی برای خوردن شام ندارند. با خواندن این نامه، مورتیشیا ابراز نگرانی می‌کند فرزندانشان وارد دوران نوجوانی شده و به تدریج در حال خارج شدن از کنترل هستند. گومز به منظور محکم کردن روابط خانوادگی تصمیم می‌گیرد تمامی اعضا را به یک سفر جاده‌ای ببرد.

تیم صداپیشگی The Addams Family 2 نام‌های شاخصی را در خود جای داده است. شارلیز ترون (Charlize Theron) و اسکار آیزک (Oscar Isaac) برای صحبت جای موتریشیا و گومز بازگشته‌اند. کلویی گریس مورتز (Chloë Grace Moretz) و فین ولفهارد (Finn Wolfhard) به ترتیب نقش‌های ونزدی و پاگسلی فرزندان نوجوان خانواده را بر عهده دارند. از نام‌‌های جدید تیم صداپیشگی می‌توان به اسنوپ داگ (Snoop Dogg) رپر و خواننده اشاره کرد که به عنوان پسرعمو ایت صحبت می‌کند. از ویژگی‌های شاخص ایت می‌توان به موهای بلندی اشاره کرد که سرتاپایش را پوشانده است. علاوه بر این، ایت به زبانی صحبت می‌کند که تنها گومز قادر می‌تواند آن را بفهمد.

کنراد ورنر (Conrad Vernon) و گرگ تیرمن (Greg Tiernan) بازگشته و The Addams Family 2 را هم کارگردانی کرده‌اند. وظیفه متحرک سازی هم روی دوش‌های استودیو Cinesite Studios قرار داشت. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس خانواده آدامز از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ اکتبر) به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا