1%
  • 0/10

حساب شش هزار متقلب در بازی Call of Duty مسدود شد

فریب چیترها

حساب شش هزار متقلب در بازی Call of Duty مسدود شد ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
متقلب Call of Duty

اکتیویژن ساعاتی قبل در پیامی اعلام کرد که حساب کاربری بالغ بر شش هزار متقلب بازی Call of Duty را مسدود کرده است.

تیم ریکوچت با همکاری اکتیویژن همچنان به بهبود الگوریتم‌ها و مکانیک‌های ضد تقلب خود ادامه می‌دهد و به لطف سیستم‌های توسعه یافته، تا به امروز تعداد قابل توجهی از متقلب‌های بازی‌های کالاف دیوتی را شناسایی و مسدود کرده است. در همین راستا، ظاهرا این تیم در طول پنج روز اخیر بالغ بر ۶ هزار متقلب را از تجربه بازی‌های مدرن وارفر ۳ و وارزون محروم کرده است.

بر اساس بیانیه ناشر، ظاهرا به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های امنیتی، یک سیستم تله‌متری برای ارتقا در آخر هفته آفلاین اجرا شد. این اقدام متقلبانی که ادعا می‌کردند آنتی چیت ریکوچت به صورت آفلاین عمل می‌کند را فریب داد. بدین ترتیب، حدود شش هزار نفر از متقلبان شناسایی شدند.

در حال حاضر تیم ریکوچت با استفاده از یادگیری ماشین روی ارتقای ویژگی‌های سیستم ضد تقلب فعالیت می‌کند تا عملکرد آن به نسبت گذشته هوشمندانه‌تر شود؛ چرا که امروزه شماری از بازیکن‌ها به کمک ابزارهای پیچیده در بازی‌ها تقلب می‌کنند و چه بسا روش‌های آن‌ها توسط سیستم‌های امنیتی نیز قابل شناسایی نیستند.

با همه این‌ها، هنوز سیستم امنیتی و ضد تقلب تیم ریکوچت در حد ایده‌آل نبوده و نواقص متعددی دارد. در واقع، این سیستم جدا از عدم شناسایی تمام متقلب‌ها، گاها یک سری افراد را نیز بدون هیچ دلیل و گزارشی برای همیشه از تجربه بازی‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و وارزون محروم کرده است. به همین خاطر، در طول چند ماه اخیر نقدهای زیادی به عملکرد تیم ریکوچت وارد شده است.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به همراه کالاف دیوتی وارزون در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments