ماه آینده از چند بازی جدید پلی‌استیشن رونمایی خواهد شد

احتمال رونمایی از بازی‌های لانچ پلی‌استیشن 5

رونمایی از چند بازی جدید پلی‌استیشن در ماه آینده

شرکت سونی قصد دارد تا چند بازی جدید برای پلی‌استیشن را در ماه آینده معرفی کند.

به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد تا از بازی‌های جدید پلی‌استیشن طی رویدادی که در تاریخ ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) برگزار می‌شود، رونمایی کند. این اطلاعات از طرف اکانت توییتری جف گراب منتشر شده ولی با این حال مشخص نیست که منظور او از رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن، عناوین نسل نهمی است یا بازی‌های نسل فعلی شرکت سونی را هم شامل می‌شود. لازم به ذکر است که گراب با انتشار یک عکس، از لیست رویدادهای آینده صنعت بازی‌های ویدیویی پرده‌برداری کرد.

به هر حال، می‌توان انتظار داشت که بعد از مراسم شرکت مایکروسافت که با رونمایی از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس همراه بود و پس از آن شاهد اجرای یک دموی تکنیکال از موتور آنریل انجین ۵ روی پلی‌استیشن 5 بودیم، در تاریخ ۱۵ خرداد و در ادامه‌ی همین جریان‌ها شرکت سونی از برخی بازی‌های پلی‌استیشن 5 رونمایی کند، هر چند که این موضوع به صورت رسمی تایید نشده است.

اما اگر بخواهیم از نکات جالب موجود در لیست منتشر شده توسط جف گراب صحبت کنیم، می‌توانیم به رویداد مخصوصی که در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) برای بازی Cyberpunk 2077 برگزار می‌شود، اشاره کرد. این احتمال وجود دارد که در این رویداد شاهد نمایش ویژه‌ای از ساخته‌ی جدید و موردانتظار استودیو محبوب سی‌دی پراجکت رد باشیم. همچنین، در همین تاریخ هم مراسم EA Play برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود تا شاهد رونمایی از بازی FIFA 21 و همچنین نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Battlefield در آن باشیم.

در مراسم اینساید ایکس‌باکس که هفته‌ی گذشته رسما به صورت یک لایو استریم برگزار شد، شاهد اجرای چند بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس، کنسول نسل نهمی مایکروسافت بودیم. بعد از آن یک دموی تکنیکال هم از موتور بازی‌سازی آنریل انجین 5 روی پلی‌استیشن 5 منتشر شد و جزئیات بسیار بالای اجرای بازی‌ها روی این کنسول را به نمایش می‌گذاشت؛ با این حال، هنوز سونی از کیفیت اجرای بازی‌های این کنسول رونمایی نکرده است و احتمالا ۱۵ خرداد شاهد معرفی و نمایش گیم‌پلی بازی‌های لانچ کنسول نسل نهمی این شرکت ژاپنی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا