اکران فیلم A Quiet Place Part II هم قربانی شیوع کرونا شد

تاریخ جدید اکران این فیلم هنوز مشخص نیست

اکران فیلم A Quiet Place Part II

شرکت پارامونت و «جان کرازینسکی» کارگردان فیلم A Quiet Place Part II به طور رسمی از تاخیر در اکران آن به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر دادند.

هفته‌ی پیش شاهد تاخیر اکران فیلم‌های No Time to Die و Fast & Furious 9 بودیم که از همین حالا پیش‌بینی می‌شد جزو پرفروش‌ترین آثار سال ۲۰۲۰ باشند. حالا هم یک اثر مورد انتظار دیگر به آن‌ها اضافه شده است؛ قسمت دوم فیلم A Quiet Place که به دلیل مشابه یعنی نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا دچار چنین سرنوشتی شد.

این فیلم قرار بود هفته‌ی دیگر اکران شود و حتی مراسم ویژه‌ی اکران خود را هم هفته‌ی قبل برگزار کرده بود. با این حال ولی شرکت تهیه‌کننده و کارگردان در پی شیوع گسترده‌ی کرونا و اعلام وضعیت بحرانی در سراسر جهان، تصمیم به تعویق تاریخ پخش گرفتند. جان کرازینسکی این تصمیم را طی یک پست در اینستاگرام اعلام کرد.

به تمام طرفداران A Quiet Place

یکی از چیزهایی که من به آن بسیار افتخار می‌کنم، این است که مردم گفته‌اند فیلم ما اثری‌ست که باید همه با هم ببینند. خب به خاطر موقعیت در حال تغییر چیزی که در دنیا اطراف ماست، اکنون به وضوح زمان مناسبی برای انجامش (اکران فیلم) نیست. ما دیوانه‌وار هیجان‌زده هستیم تا شما این فیلم را ببینید… من تا وقتی که همه بتوانیم آن را با هم ببینیم صبر می‌کنم! پس به افتخار تاریخ تماشای جمعی‌مان برای فیلم! شما را به‌زودی می‌بینم!

شرکت پارامونت هم به طور جداگانه بیانیه‌ای در این باره منتشر کرد.

پس از ملاحظات فراوان و در پرتوی وضعیت رو به جلو و در حال توسعه‌ و نگران‌کننده‌ی ویروس کرونا و محدودیت‌ در سفرهای جهانی و گردهمایی عمومی، Paramount Pictures اکران جهانی A Quiet Place Part II را تغییر خواهد داد. ما به تجربه‌ی سالنی باور داریم و آن را حمایت می‌کنیم و در تلاشیم تا این فیلم را امسال برای مخاطبان به ارمغان بیاوریم، زمانی که درک بهتری از تاثیر این اپیدمی روی بازار جهانی سینما داشته باشیم.

در حال حاضر تاریخ مشخصی برای اکران فیلم A Quiet Place Part II مشخص نیست، اما با توجه به دوام  اپیدمی کرونا تا احتمالا بهار، زودترین زمان ممکن برای انتشار این اثر تابستان سال آینده خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا