تریلر بازی A Plague Tale: Requiem پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد

داستانی که ادامه دارد

جدیدترین تریلر بازی A Plague Tale: Requiem امروز در مراسم The Game Awards 2021 منتشر شد و چنان که پیداست، ظاهرا با یک ماجراجویی بسیار جذاب‌تر از عنوان قبلی طرف هستیم.

در سال ۲۰۱۹، یک بازی جدید در سبک ماجراجویی عرضه شد که توانست نظر طرفداران و منتقدین بسیاری را به خود جلب کند. استودیو اسوبو (Asobo) بازی A Plague Tale: Innosence را عرضه کرد که داستان دو جوان در جهانی خطرناک را روایت می‌کرد. با این حال، هرقدر که داستان بازی حرفه‌ای بود و نکته مثبت آن تلقی می‌شد، در بخش گیم پلی بازی هنوز مشکلاتی نظیر خلاقانه نبودن بخش مخفی‌کاری را یدک می‌کشید. این در حالی است که عنوان جدید و تازه معرفی شده استودیو اسوبو، اینبار می‌تواند در هر دو بخش داستان و گیم پلی موفق باشد!

در مراسم معرفی بهترین بازی‌های سال، تریلر بازی A Plague Tale: Requiem منتشر شد؛ عنوانی که اولین بار در مراسم E3 سال جاری معرفی شده و ادامه دهنده داستان Innosence خواهد بود. در این روایت جدید، امیشیا (Amicia) و هوگو (Hugo) به سمت جنوب می‌روند تا از سرزمین خود فرار کرده و در خطر نباشند. با این حال، ظاهرا دردسر به دنبال آن‌ها آمده و حال باید از خود در مقابل تهدیدهایی تازه و همچنین موش‌های فراوان دفاع کنند! گرچه موش‌ها کاری با قهرمانان داستان ندارند و صرفا روی زمین دور می‌زنند.

در تریلر می‌بینیم که ظاهرا شخصیت اصلی بازی دارای سلاح مختلفی است، اما دیدن یک تیر و کمان خودکار پشت او که بعد از آن استفاده هم کرد، به بیشترین حد نظر افراد را به خود جلب می‌کند. همچنین صحنه‌های داستانی و درگیری‌های ذهنی شخصیت‌ها یکی دیگر از نکات مثبتی است که می‌توانیم در کنار گیم پلی پیشرفته آن نسبت به نسخه قبل، انتظار داشته باشیم.

بازی A Plague Tale: Requiem برای عرضه در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا