#مهسا_امینی

دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence احتمالا در دست ساخت است

به این زودی‌ها منتظرش نباشید

دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence

طبق شایعه‌ای که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است، دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. این بازی سال آینده‌ی میلادی رسما معرفی خواهد شد.

وبسایت فرانسوی Xbox Squad با انتشار یک گزارش مدعی شد استودیو اسوبو (Asobo Studio) مشغول ساخت دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence است. این وبسایت اطلاعات خود را از یک منبع در شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو، ناشر قسمت اول دریافت کرده است. در ادامه‌ی گزارش آمده است A Plague Tale 2 سال آینده‌ی میلادی رسما معرفی می‌شود اما برای تجربه‌ی آن احتمالا باید تا سال ۲۰۲۲ صبر کرد.

وبسایت یوروگیمر مدت کوتاهی پس از انتشار این گزارش ایمیلی را برای فوکوس هوم اینتراکتیو ارسال کرد و از این شرکت خواست تا نظر خود را درباره‌ی ادعای Xbox Squad اعلام کند. این ناشر فرانسوی در پاسخ به درخواست یوروگیمر بیانیه‌ای را ارسال کرد اما در آن خبری از تایید یا رد شایعه نیست:

فوکوس هوم اینتراکتیو و استودیو اسوبو به بازخوردهای مثبت A Plague Tale: Innocence از سوی مخاطبان و منتقدان و همچنین میزان فروشی که کسب کرد بسیار افتخار می‌کنند. ما همچنین خوشحال هستیم که این بازی در کسب جوایز موفق بود و برای دریافت جایزه‌ی «بهترین روایت» از رویداد The Game Awards نامزد شد. اقدامات لازم را اتخاذ خواهیم کرد تا تعداد بیشتری از مخاطبان به تجربه‌ی این بازی بپردازند. در نتیجه، به تبلیغ این محصول آن‌طور که لیاقتش است ادامه می‌دهیم.

سال گذشته اعلام کردیم برای کار روی یک پروژه‌ی دیگر با استودیو اسوبو همکاری خواهیم داشت اما هرگز اعلام نکردیم این پروژه، دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence یا بازی دیگری است. وقتی زمان مناسب فرا برسد، جزئیات بیشتری را در این رابطه به اشتراک می‌گذاریم.

همان‌طور که مطالعه کردید، فوکوس هوک اینتراکتیو برای ساخت یک بازی دیگر با استودیو اسوبو همکاری می‌کند اما اینکه پروژه‌ی مورد نظر A Plague Tale 2 باشد، مشخص نیست. با در نظر گرفتن موفقیت‌های این بازی اکشن و ماجراجویی از لحاظ بازخوردها و میزان فروش، بعید به‌نظر می‌رسد اسوبو مشغول ساخت دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence نباشد. با این حال، بهتر است تا انتشار بیانیه‌ای پیرامون این موضوع صبر کنیم.

داستان بازی A Plague Tale: Innocence در جریان جنگ صدساله‌ (میان انگلستان و فرانسه) و شیوع بیماری طاعون سیاه جریان دارد. یک خواهر و برادر با نام‌های آمیسیا و هوگو به‌تازگی والدین خود را از دست داده‌اند و اکنون باید به‌تنهایی برای بقا تلاش کنند. اکثر مراحل این بازی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر مجبور است از طریق مخفی کاری به اهداف خود دست پیدا کند. A Plague Tale هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا