افزایش مدت زمان استوری اینستاگرام تا ۶۰ ثانیه

پیشرفت جدید اینستاگرام

استوری اینستاگرام

افزایش مدت زمان استوری اینستاگرام تا ۶۰ ثانیه

طول ویدیوهای قرار گرفته در بخش استوری اینستاگرام در حال حاضر ۳۰ ثانیه است، اما ظاهرا قرار است این زمان افزایش یابد و به ۶۰ ثانیه برسد.

هر ویدیویی که در بخش استوری قرار می‌گیرد اگر بیش از مدت زمان مجاز ۳۰ ثانیه باشد به طور خودکار به دو بخش یا بیشتر تقسیم می‌شود.

اکنون گزارش جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد این اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس در نظر دارد به کاربران اجازه دهد استوری‌هایی به مدت ۶۰ ثانیه ارسال کنند.

طبق توییتی که کاربر توییتر با نام کاربری alex193a منتشر کرده است، اینستاگرام استوری‌های ۶۰ ثانیه‌ای را تقسیم نخواهد کرد.

در این پست، نویسنده اطلاعات یک تصویر از ویژگی آینده را نیز به اشتراک گذاشته است. در تصویر آمده است: “معرفی استوری های طولانی‌تر”. همچنین بیان می‌کند که ویدیوهای تا ۶۰ ثانیه دیگر به بخش‌هایی تقسیم نمی‌شوند و اکنون می‌توانید موسیقی و افکت‌ها را به ویدیوی کامل اضافه کنید.

استوری اینستاگرام

از آنجا که استوری یکی از ویژگی‌های محبوب اینستاگرام است، تغییر افزایش مدت استوری اینستاگرام می‌تواند یک ارتقاء بزرگ برای کاربران اینستاگرام به شمار رود.

تاریخ انتشار رسمی این ویژگی هنوز اعلام نشده، اما انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده این ویژگی به قابلیت‌های اینستاگرام اضافه شود.

در اخبار مرتبط، بستر این رسانه‌ٰهای اجتماعی متعلق به فیس بوک در نهایت ممکن است به شما اجازه دهد تا از مرورگر وب دسکتاپ خود پست ایجاد کنید.

طبق گزارش Engadget، تعدادی به‌روز‌رسانی برای پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام در دسترس قرار گرفته که به کاربران در سراسر جهان این امکان را می‌دهد که از مرورگر رایانه خود، عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه (کمتر از یک دقیقه) پست کنند. این ویژگی می‌تواند برای مشاغل و علاقه مندان که می‌خواهند از دوربین‌های گران قیمت خود استفاده بهتری کنند، مفید باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که اینستاگرام در آینده نزدیک چه تغییرات کاربردی در این رسانه شبکه اجتماعی ایجاد خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا