استودیو 343 Industries: نمایش جدیدی از گیم‌پلی Halo Infinite در تابستان منتشر خواهد شد

منتظر برنامه‌های شگفت انگیز برای Infinite باشید

استودیو 343 Industries: نمایش جدیدی از گیم‌پلی Halo Infinite در تابستان منتشر خواهد شد نیما خدارحمی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
تریلر گیم پلی جدید بازی Halo Infinite

خبرهای خوب به‌طور روزانه برای طرفداران سری بازی Halo از راه می‌رسد و آخرین خبر به توسعه بازی Halo Infinite به‌طور پیشرفته‌تر نسبت به سال گذشته اشاره دارد. به‌نظر می‌رسد طرفداران باید منتظر پیشرفت‌هایی عظیم در این بازی باشند.

به احتمال بسیار قوی، بازی Halo Infinite در تابستان پیش‌رو از نو رونمایی شده و استودیو 343 Industries گیم پلی جدید از این بازی عرضه کند. این رونمایی، اولین گیم پلی بازی Halo Infinite‌ پس از گیم پلی تابستان سال گذشته است که مایکروسافت و البته 343 Industries را با انبوهی از نقد منفی روبه‌رو کرد و آن‌ها را مجبور کرد Infinite را حداقل برای یک سال کامل به‌تاخیر بیندازند.

تابستان سال پیشین استودیو 343 Industries از اولین نگاه به Halo Infinite پرده برداری کرد و گرچه آن ویدیو نمود یک بازی نسبتا کامل و تقریبا قابل بازی را داشت، واکنش منفی بسیاری از طرفداران این سری را به‌خصوص از حیث جلوه‌های بصری برانگیخت. از جمله دلایل به‌وجود آمدن چنین ضعفی می‌توان به خانه نشینی و دورکاری بسیاری از توسعه دهندگان بازی بر اثر شیوع ویروس کووید ۱۹ اشاره داشت و باعث شد نه تنها اولین نگاه به بازی Infinite از لحاظ جلوه‌ها بصری، بلکه در اکثریت زمینه‌ها با مشکلاتی مواجه شود.

شکی نیست که اگر Infinite به همان شکل نمایش داده شده در اولین نگاه به بازارهای جهانی عرضه می‌شد، بسیاری بازی‌های کوچک‌تر قدرت مقابله با آن را داشته و این بازی نمی‌توانست خود را در دل طرفداران جا کند. این نکته نیز قابل ذکر است که یکی از اهداف بازی Infinite کم‌رنگ کردن نقدهای منفی به بازی Halo 5 بود که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و دیگر هدف بزرگ بازی نمایش تمام قدرت کنسول نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس قلمداد می‌شد که بدون شک عرضه این بازی باهمان میزان توسعه پارسال نمی‌توانست به این هدف برسد. حال نزدیک به یک سال از رونمایی اولین نگاه به بازی گذشته و استودیو 343 Industries ازنو آماده شده تا از بازی خود رونمایی کند.

استودیو 343 Industries طی پست اخیر خود در Halo Waypoint برنامه‌های جدید برای گیم پلی بازی Halo Infinite در مراسم مرتبط به بازی‌های ویدیویی مانند E3 را تایید کرد. استودیو اطلاعات دقیقی درباره برنامه‌ها در اختیار ما قرار نداده ولی فضای رسانه از شروع سال ۲۰۲۱ مملو از اخبار بازی Infinite بوده است. استودیو از شروع سال ۲۰۲۱ مملو از اخبار بازی Infinite بوده است. استودیو 343 Industries پیش‌تر انبوهی از عکس‌ها، قطعه‌های مربوط به صداگذاری بازی و بسیاری فایل‌ها دیگر مربوط به این اثر را در اختیار طرفداران قرار داده تا بتواند آن‌ها را راضی نگه دارد و حال خبر از آمادگی خود از رونمایی تازه به ما می‌دهد. استودیو توسعه دهنده بازی طی پست خود اینگونه نوشت:

گرچه امیدواریم از ۱۰۰۰ عکس مربوط به بازی لذت برده باشید، می‌دانیم که بازی‌های ویدیویی ارزشی بیش از ۱۰ هزار کلمه دارند و خبر عالی این است که طی مراسم مرتبط با بازی‌های ویدیویی در تابستان پیش‌رو برنامه‌هایی خارق‌العاده درنظر داریم.

نگه داشتن بازی Halo Infinite در پس پرده توسط ایکس باکس و استودیو 343 Industries بسیاری را تعجب زده کرد و بسیاری انتظار انبوهی از حرکات بازاریابی و جذب مشتری از طرف آن‌ها را داشتند، ولی تنها ۶ ماه است که آن‌ها از نو تبلیغات را از سر گرفته و برای مدتی طولانی هیچگونه خبری از Infinite دردست نبود. نکته قابل تامل، نبود هیچگونه تریلر یا گیم پلی در مراسم The Game Awards سال ۲۰۲۰ بود و این حرکت نشان از این دارد که تیم تنها زمانی علاقه به رونمایی از بازی دارد که به‌طور کامل آماده باشد.

درحال حاضر سیلی عظیم از اسرار حول محور بازی Halo Infinite می‌چرخند، ولی این اخبار طرفداران را از برخی جهات خوشحال کرده و نوید اهمیت بیش از حد استودیو به طرفداران را می‌دهد. استودیو سازنده درمیان عکس‌ها به‌نظر سعی داشته از بازگشت Flood به بازی خبر دهد و نشان داده که این بازی توسط طرفداران برای طرفداران ساخته می‌شود. اینکه یک بازی برای یک سال کامل تاخیر بخورد تقریبا بی سابقه بوده است. اگر بحث گرافیک را کنار بگذاریم، بازی به‌طور کلی خیلی خوب به‌نظر می‌رسید، پس باید دید استودیو 343 Industries پس از یک سال تا چه‌میزان توانسته این بازی را پیشرفت دهد و بدون شک منتظر سورپرایزی بزرگ هستیم.

بسیاری افراد بازی Halo را از گذشته دلیل خرید کنسول ایکس باکس دانسته‌اند و مایکروسافت به‌خوبی از این مسئله مطلع بوده و اجازه نمی‌دهد این بازی مانند نسخه پیشین با انبوهی از نظرات منفی مواجه شود. پس مطمئنا باید شاهد انفجاری بزرگ در دنیای بازی‌های رایانه‌ای پس از عرضه این بازی باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید نسخه سال گذشته می‌توانست طرفداران بیشتری را راضی نگه دارد یا به‌تاخیر انداختن این بازی امری درست بود؟ نظرات خود را باما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا