استودیوی تازه تاسیس شده‌ی 2K در حال کار روی IP جدید است

31st Union هنوز هیچ چیزی از بازی جدید خود معرفی نکرده است

IP جدید 2K

طبق بیانیه رسمی مایکل کاندری، بنیانگذار استودیوی تازه تاسیس شده‌ی 2K یعنی 31st Union، این شرکت بازیسازی در حال کار روی یک IP جدید و متفاوت است.

2K نزدیک به 15 سال در این صنعت فعالیت دارد و از بازی‌های موفق آن‌ها می‌توان به عناوین محبوبی چون BioShock، Civilization، Mafia و X-COM اشاره کرد. هم اکنون این شرکت هشت استودیوی بازیسازی در سراسر جهان دارد.

31st Union آخرین استودیوی شرکت 2K، در فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی تاسیس شد. مایکل کاندری یکی از بنیانگذاران این استودیو است که پیش از این مدیریت استودیوی Sledgehammer Games را بر عهده داشت. این استودیو یکی از زیرمجموعه‌های شرکت اکتیویژن است که در کارنامه‌ی خود، ساخت و توسعه‌ی عناوینی چون Call of Duty: WWII و Call of Duty: Modern Warfare را دارد. از دیگر کار‌های مهم کاندری، می‌توان به حضور او به عنوان کارگردان، در ساخت و پیشرفت اولین قسمت از بازی Dead Space دانست.

حال مایکل کاندری به تازگی بیانیه‌‌ای منتشر کرده که به اولین بازی 31st Union اشاره می‌کند. در این بیانیه نامی از بازی یا مکانیک‌های احتمالی آن ذکر نشده و فقط تعریف و تمجید استودیوی تازه تاسیس است. او در این باره می‌گوید:

استودیوی 31st Union یک تیم پراستعداد و تشنه‌ی بازیسازی است که با بلند پروازی‌هایشان در حال توسعه‌ی IP جدید هستند که این موضوع شدیدا هیجان‌انگیز است.

Tyler Michaud یکی از مدیران استودیوی 31st Union افزود:

ما در حال ایجاد یک محیط بهینه برای تمرکز روی ساخت یک IP جدید هستیم. ما باور داریم که چشم انداز‌ها و تجربیات متنوع هر فرد باعث خلق یک فضای سرگرم کننده می‌شود که شدیدا با خواسته‌های طرفداران برابری می‌کند.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص IP جدید 31st Union در دسترس نیست ولی با توجه به سابقه‌ی درخشان مایکل کاندری و سرمایه‌گذاری‌های موفق 2K در عرصه‌ی بازیسازی، امیدواریم که عنوان ذکر شده، مانند تعریف‌های کاندری یک اثر پر هیجان و زیبا باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا